Angelina Jolie ako dieťa

angelina jolie vo svojom detstve

Najviac platená herečka Hollywoodu, milujúca manželka Brad Pittovej a príkladná matka šiestich detí, Angelina Jolie, dnes je veľmi populárna osoba, ktorej je vždy pozorná. Teraz má 40 rokov a je vzorom cnosti. Herečka však nie vždy bola taká. Jej životný príbeh nemôže byť jednoduchý. Za Angieho pomerne ťažké detstvo a turbulentná mládež. Teraz Jolie neradi hovorí o svojom detstve, no nové skutočnosti z jej života sa stále vylievajú a každý si uvedomuje tzv. "Skelety v skrini" najkrajšej ženy na svete.

Trochu biografie celebrity

Celé meno herečky je Angelina Jolie Voight. Narodila sa 4. júna 1975 v rodine významných a slávnych ľudí. Matka Marcelin Bertrandová nebola stále veľmi slávna, ale stále herečka. Otec John Voight bol vtedajší hollywoodsky herec. Stojí za zmienku, že Angelina Jolie utrpela veľa ako dieťa, ale to všetko začalo tým, že jej otec opustil so svojou matkou, keď mala len jeden rok. Príležitosťou na rozlúčku bola častá zrada jeho manželky Johna Wojtha.

Po dosiahnutí vedomého veku Angelina práve nenávidela svojho otca, ale napriek tomu za 6 rokov, hrala so svojou matkou vo svojom filme. Bol nazvaný "Pri hľadaní výjazdu". Jolie bola skôr výstredné dieťa, keď bola dieťa. Rodičia neboli prekvapení ani skoro ničím, dokonca aj keď sa rozhodla otvoriť svoj pohrebný domov vo veku 9 rokov. To, samozrejme, nebolo brané vážne, aj keď povedala, že je to sen všetkého života. Našťastie sa takéto koníce rýchlo stali zastaranými vďaka návšteve terapeuta. Napriek hlbokému odporu voči svojmu otcovi, dievča po 11 rokoch bolo nútené vrátiť sa do svojho domu a vstúpiť do filmovej školy v Beverly Hills.

Veľmi zaujímavá je skutočnosť, že od veku 14 rokov začala malá Jolie žiť s chlapcom v dome svojej matky. Okrem toho, ako sa herečka priznala v jednom z jej rozhovorov, to bolo podnietené Marcelinom. Podľa Angeliny takéto rozhodnutie bolo veľmi rozumné a rozumie tomu, vysvetľuje to tým, že matka jednoducho nechcela, aby sa s chlapom stretli niekde v parku. Fotky, na ktorých Angelina Jolie a jej matka v detstve nie sú tak veľa, väčšinou to sú zábery zo spoločného filmu, ktorý bol spomenutý skôr.

Ako dieťa Angelina Jolie zažila veľa šikanovania zo strany rovesníkov. Neustále sa na ňu zasmiali kvôli nadmerne bzučiakom perám. Už vtedajšia hollywoodská herečka bola veľmi krásna a sladká a závisť. Okrem toho Angelina Jolie ešte trochu prežila anorexiu. Takže si myslela, že je tučná a aby mala ideálnu postavu hladnú. Keď sa dievča začalo veľmi meniť, bola odvezená do nemocnice. Tam odborníci dospeli k záveru, že Jolie mala prvú fázu anorexie. Našťastie sa dievča stalo diskrétnym a znova začalo normálne jesť.

Napriek tomu pokračovalo šikanovanie vrstevníkov a na potlačenie bolesti a ublíženia sa ublížila, čo v budúcnosti viedlo k tomu, že Jolie preťala ruky, boky a hruď. Angelina Jolie vo svojom detstve a dospievaní často hrávala v reklamách, televíznych spotoch a fotografických stretnutiach. Napríklad od 14 rokov začala dievča pracovať ako model a objavovať sa v známych lesklých publikáciách. Nie je to prekvapujúce, pretože jej vzhľad bol ešte pôsobivý a veľmi atraktívny.

Angelina Jolie v jej detstve a teraz - dve úplne iné osobnosti. Celebrita teraz vedie meraný tichý život, venovaný výchove detí a dobročinnosti. Keď ju poznáme v detstve a dospievaní, málo by povedalo, že by mohla obmedziť jej zložitý charakter a stať sa takou, ktorú napodobňujú milióny ľudí na celom svete.

angelina jolie vo svojom detstve angelina jolie vo svojom detstve2 angelina jolie v detstve3
angelina jolie vo svojom detstve4 angelina jolie vo svojom detstve5 angelina jolie vo svojom detstve6
angelina jolie v jej detstve7 angelina jolie vo svojom detstve8 angelina jolie vo svojom detstve9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

94 − 93 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: