Irina Sheiková v spodnom prádle sa objavila na nových fotografiách reklamnej kampane značky Intimissimi

Irina Sheiková v spodnom prádle sa objavila na nových fotografiách reklamnej kampane značky Intimissimi

Slávny 31-ročný model ruského pôvodu Irina Sheik pokračuje v spolupráci s ochrannou známkou Intimissimi. Včera sa na internete, ako aj na webovej stránke autora fotografa Rovana Papiera, objavili zábery z novej fotografickej scény, v ktorej Irina predstavuje novinky z kolekcie.

Irina Sheiková

Irina Sheiková

Pretrepte v zvodných obrázkoch od Intimissimi

Reklamná kampaň pre značku Intimissimi sa ukázala ako vždy veľmi sexy a pokojná. Z fotografií urobených britský fotograf vého Pepierom šejk vyzeral, oblečený v saténové spodnú bielizeň s čipkou trim, nyudovogo farebných sád nepriehľadné elastickej látky, biele košele, svetlé telo a upokojujúcich farbách tenké svetre.

Pretrepte v zvodných obrázkoch od Intimissimi

Po skončení fotografickej relácie pred tlačou sa Rowan rozhodol hovoriť, hovoriť o Shake a pracovať s ňou:

"Prvú dobu s Irinou nefungujem a spolupráca s týmto modelom mi dáva veľkú radosť. Myslím, že Shake je jedna z najkrajších žien na svete a zakaždým, keď ju musím vidieť, som presvedčený o tom. Plne súhlasím aj so značkou Intimissimi, ktorá už dlho nemohla nájsť model trvalého preukazovania zbierok. Keď sa Irina dostala do šošoviek, jej fotky boli príjemne prekvapené. Po prvom fotografovaní spoločnosť Shake ponúkla ďalšiu spoluprácu, ktorá trvala niekoľko rokov. V minulom roku sa Intimissimi vrátil do spoločnosti Shake a nemal v úmysle ho zmeniť pre niekoho iného. Podľa vedenia spoločnosti Intimissimi tento model stelesňuje skutočnú ženskú krásu a dôveru, ktorú by mala mať každá žena. Je to nesmierne ktokoľvek, a ja som bol veľmi šťastný, že som sa s ňou stretol. Osobne pre mňa je Shake nielen štandardom ženskej krásy, ale aj banda milého a veselého charakteru "

Irina predstavila novú zbierku Intimissimi

Irina spolupracuje s Intimissimi už viac ako 10 rokov

Spolupráca medzi ochrannými známkami Shake a Intimissimi začala v roku 2007. Od tej chvíle do 2 rokov sa Irina nepretržite objavovala vo všetkých fotografických stretnutiach tejto slávnej značky. Koniec dvojročnej spolupráce bol videom pre reklamnú kampaň novej kolekcie Intimissimi, v ktorej bola Irina jediným modelom. V roku 2010 módny dom oznámil, že Shake je teraz veľvyslancom značky. V roku 2016 sa značka Intimissimi rozhodla vrátiť do pôvodného formátu spolupráce so spoločnosťou Shake. Ponúkol jej výhodnú zmluvu, ktorú model nemôže odmietnuť.

Foto od Instagrama od Iriny Šejka

Foto od Instagrama od Iriny Šejka

Irina Šejk predstavuje kolekciu Intimissimi

Irina Šejk predstavuje kolekciu Intimissimi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: