Mark Wahlberg a Matt Damon

Mark Wahlberg a Matt Damon

Mark Wahlberg a Matt Damon, ktorých podobnosti sú tak zrejmé, že sú často zmätené, sú častými vrcholmi hviezd podobnými sebe navzájom. A v hodnotení, obsadenie páru nie je posledné. Raz v rozhovore s Matcom Damonomom spomenul, že majú dohodu s Markom, ako zdvorilo odpovedať fanúšikom a často mätúce hercov v reálnom živote.

Matt Damon a Mark Wahlberg sú ako bratia

Nie je nič prekvapujúce, že herci mätú fanúšikov. Koniec koncov, podobnosť Mark Wahlberg a Matt Damon sa prejavuje nielen vo vzhľade, ale aj v charaktere a vlastnostiach podania sa. Takže obaja sú dosť expresívni ľudia, majú dobrý pocit z humoru a často vtipkujú na svojich kolegov. Práve tieto vlastnosti spôsobujú, že vyzerajú ako obrazovka. Úlohy hercov v kine a spôsob, akým sa vykonávajú, majú veľa spoločného. Nechajte hranice línií filmov líšiť od seba, charakter a rysy hereckej hry zostávajú podobné. Platí to najmä v maľbe "Identifikácia narodenia" s Mattom Damonom v hlavnej úlohe a "Shooter" s Markom Wahlbergom.

Treba poznamenať, že úloha Linusa Caldwella v "priateľov Ocean" bola pôvodne určená Markovi Wahlbergovi. Avšak z dôvodu jeho odmietnutia bol prevedený na Matt Damon. Podľa poznámok fanúšikov sa obe strany dokonale hodia na túto úlohu, takže výber riaditeľa je celkom zrozumiteľný.

Filmografia Matta Damona a Marka Wahlberga

Matt Damon a Mark Wahlberg iba raz dokázali hrať v jednom filme. Toto sa stalo na súbore filmu "The Departed", ktorý bol veľkým úspechom.

Účinok dvoch hollywoodských hviezd, ktoré sa navzájom navzájom podobajú, sa zhoduje s výberom žánrov tých filmov, na ktorých sa zúčastňujú. Takže okrem úloh v militantoch sa Matt Damon a Mark Wahlberg dokážu celkom ekologicky ukázať v komédiach. Na ich účet boli filmy ako "Marťan" a "Dogma" s Mattom Damonom, ako aj "Policajti v hlbokej akcii" a "Tretí extra" s Markom Wahlbergom.

Na záver je potrebné poznamenať, že nepopierateľná podobnosť medzi aktérmi ich nebráni v tom, aby boli vo svojej profesii jedinečnými a žiadajúcimi. Koniec koncov, hlavná vec, ktorá rozlišuje Matta Damona a Marka Wahlberga, je to ich bezpodmienečný talent. Je to on, kto núti diváka, aby zažil kaleidoskop rôznych emócií pri sledovaní filmov a dáva filmom s ich účasťou značnú silu a príťažlivosť.

Matt Damon a Mark Wahlberg v mladosti Mark Wahlberg a Matt Damon majú veľmi podobný vzhľad Mark Wahlberg a Matt Damon sú podobné v charaktere a vlastnostiach podania na obrazovke
Mark Wahlberg v komédii Tretia zbytočná Mark Wahlberg vo filme Shooter Matt Damon vo filme Bourne Identity
Matt Damon v komédii Marťan Mark Wahlberg a Matt Damon vo filme The Departed Mark Wahlberg a Matt Damon sú ako bratia
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

54 − = 52

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Mark Wahlberg a Matt Damon

Mark Wahlberg a Matt Damon

Mark Wahlberg a Matt Damon, jehož podobnost je tak zřejmé, že oni jsou často zaměňovány, jsou pravidelní vrcholy hvězdy podobně. A v žebříčku herec páru je daleko od posledního místa. Poté, co v rozhovoru s Mattem Damonem zmínil, že mají smlouvu s Marka, jak se zdvořile reagovat na fanoušky, často pletou herce v reálném životě.

Matt Damon a Mark Wahlberg jsou jako bratři

Není nic překvapujícího, že herci matou své fanoušky. Koneckonců, podobnosti Mark Wahlberg a Matt Damon se projevuje nejen ve vzhledu, ale také v charakterech a v krmivu sám představuje. Takže, oba jsou dost výrazné lidé mají dobrý smysl pro humor a často jsou převzaty dělat si legraci z jeho kolegů na scéně. Tyto vlastnosti způsobují, že vypadají jako obrazovka. Úlohy herců v kině a způsob, jakým jsou vykonávány, mají hodně společného. Nechte hranice hranic filmů se liší od sebe, postava a rysy herecké hry zůstávají podobné. To je zvlášť patrné ve filmech „The Bourne Identity“ s Mattem Damonem v hlavní roli a „Shooter“ Mark Wahlberg.

Je třeba poznamenat, že role Linus Caldwell v "přátelách oceánu" byla původně určena Marku Wahlbergu. Nicméně, kvůli jeho odmítnutí byl převeden na Matta Damona. Podle názoru fanoušků oba herci dokonale odpovídají této roli, takže volba režiséra je zcela srozumitelná.

Filmografie Matta Damona a Marka Wahlberga

Matt Damon a Mark Wahlberg jen jednou dokázali hrát v jednom filmu. Toto se stalo na souboru filmu The Departed, který byl velkým úspěchem.

Výkony obou hollywoodských hvězd, vzhledově tak podobně, stejně jako při volbě těchto žánrů filmů, ve kterých se účastní. Takže, kromě rolí v akčních filmech, Matt Damon a Mark Wahlberg je zcela organicky schopen ukázat se v komediích. Na svůj účet takových filmech jako „marťanské“ a „Dogma“, s Mattem Damonem a „ostatní kluci“ a „Ted“ s Mark Wahlberg.

Na závěr je třeba poznamenat, že tyto nepopiratelné podobnosti mezi aktéry nebrání jim, že je jedinečný a in-poptávka v jejich profesi. Koneckonců hlavní věc, která rozlišuje Matta Damona a Marka Wahlberga, je to jejich bezvýhradný talent. Je to ten, kdo dělá divák při sledování filmu zažít kaleidoskop nejrůznějších emocí a poskytuje film s jejich účastí značnou sílu a odvolání.

Matt Damon a Mark Wahlberg v mládí Mark Wahlberg a Matt Damon mají velmi podobný vzhled Mark Wahlberg a Matt Damon jsou podobní v charakterech a vlastnostech podání na obrazovce
Mark Wahlberg v komedii Třetí nadbytečný Mark Wahlberg ve filmu Shooter Matt Damon ve filmu Bourne Identity
Matt Damon v komedii Marťan Mark Wahlberg a Matt Damon ve filmu The Departed Mark Wahlberg a Matt Damon jsou jako bratři
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

62 + = 64

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: