Nemohli sme zastaviť: najväčšie zlyhanie Photoshopu!

Skutočnosť, že sa spracúvajú fotografie celebrít určených na publikovanie, nikoho dlho neprekvapí. A ak majster photoshopu prevezme prácu, tak, ako sa hovorí - komár nijako nepoškodí nos.

Existujú však prípady, keď je pre túto prácu prijatý amatér, alebo v princípe to isté - keď hviezdy nemôžu čakať, že sa s fanúšikmi podelia o nový dobrý záber a začnú ich sami spracúvať ...

Jedným slovom, je čas, aby sme videli tieto grandiózne photoshop-zlyhania!

Contents

1. Napríklad - herečka a televízna moderátorka Amanda Holden bola tak rýchlo, že mohla upraviť fotografiu z dovolenky, že si nevšimla, ako sa námorný horizont "vznášal"!

amanda sa koná

2. Nebudete veriť, ale v poslednej dobe bola Beyonce naštvaná na reklamnú kampaň značky HM, pretože bola príliš tenká, s príliš dlhými nohami, úzkymi bokmi a tenkým pásom!

Beyoncé

Ale pre seba odpustila túto malú slabosť,

Beyonce-2

pridali sme trochu do kruhov a ...

Beyonce 3

... rozhodol, že dĺžka a tvar chodidiel bude oveľa lepšie!

Beyonce 4

3. Lindsay Lohan tiež chcela zachrániť profesionálny fotografický záber a ona sama fotografovala. No, čo, že kroky boli mžouring, ale čo pas a ...

Lindsey Lohan

a kňaz!

Lindsay Lohan-2

4. Ale americká herečka a modelka Zendaia nevadí, ak Photoshoppers zlepšia jej kožu, vlasy, objem hrudníka alebo odstránia vence na nohách ...

Zenda

Ale stálo to za jeden z nich sa dotknúť svoje obľúbené stehná a "cut" čestný naedenny na bokoch centimetra, dievča prepukla v rozzúrených príspevkov na sociálnej sieti s dôkazmi ako "okradnúť" publika prírodných krás!

Senden-2

5. A tu bola Rihanna neznesiteľná, aby predviedla nové snímky z festivalu v rodnom Barbadose a po vlastnom spracovaní fotografií na svojom veľkom prstom to boli len 2 nechty!

rihanna

6. Neponáhľajte sa viniť amatérske hviezdy, profesionáli majú tiež zlyhania. Napríklad, ako dcéra Kate Moss na spoločnej fotografii s matkou bola bez niekoľkých prstov!

kate mach

7. No, alebo ako Adam Levine záhadne zmizol dobrú polovicu tela.

Levine

8. Hej, pozrite sa, na tejto fotografii vlasy Courtney Coxovej sú fantasticky krásne, čo sa nedá povedať o jednom z jej rúk ...

koksárenský koks

9. Oh, áno na tejto fotografii Sarah Jessica Parker nevyzerá ... Sarah Jessica Parker!

c-d parker

10. A značka Guess smolu s majstrami fotografických editorov - tie najviac Gigi Hadid zvýšil nohu, zatiaľ čo opúšťať žiadnu necht na malíčku pravej nohy!

juji hadid

11. A tu je to, ako model Dautzen Croes opaľuje, bez toho, aby si všimol stratu stehna ...

Doutzen

12. Tak opatrne, Nicole Scherzingerová vie, ako udržať jogurt silou lákadiel!

nicole

13. Ľudia a niekto vie, čo sa stalo Ariane Grandeovej pravici?

grande

14. Wow, obeťou photoshopu bol dokonca jeden z anjelov Victoria's Secret - zistíte, že straty na jej postave?

Victoria Secret

15. Ale ako vyzerá tolerancia - jeden z kandidátov na predsedníctvo Spojených štátov v roku 2016, Jeb Bush mal biele a čierne ruky súčasne!

Jeb Bush

16. Ale to je nezmysel - existuje jeden model z reklamnej kampane MOSCHINO tak všeobecne ponechané bez nohy!

Moschino

17. Ale pamätať na všetky-všetky-Photoshop-zlyhania Kim Kardashian, je čas vytvoriť samostatný príspevok. Áno, bolo ich veľa. Hoci možno tento príklad bude veľmi odhaľujúci!

kim kardashian

18. Čo si myslíte, fungovala aj Miley Cyrus?

mileli cyrus

19. No a Selena Gomezová je chytená! Hoci prečo by ju potrebovala?

selena gomez

20. Je to dve dcéry Zakhary, lepšie? Zdá sa, že je čas zmeniť tento novinový papier taky!

pár jolie pit

21. "Orezávanie" nohy kultu Quentina Tarantina je jednoducho neospravedlniteľné!

tarantino

22. Tak, chytiť zaslúžený bonus: nie, to nie je fotografie bábiky Ken a jeho partner v novej sérii na dovolenku v Malibu - je to len fotografie zo stránky amerického umelca John Mayer v sociálnej sieti, na ktorej zdieľa radosť zo stretnutia s najlepším priateľom!

Maier

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

42 + = 44

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: