Spectacular show Beyoncé na Grammy-2017

Spectacular show Beyoncé na Grammy-2017

Minulý večer v Los Angeles, hviezdy show business sa zhromaždili na predvýskumnej 59. ceremónii Grammy. Na javisku av hľadisku svietilo Lady Gaga, Adele, Katy Perry, Jennifer Lopez, Celine Dion, Rihanna, ale kráľovná sa včera stala tehotná s dvojčatami Beyoncé.

Nie je to ospravedlnenie pre ležanie

Na začiatku februára, Beyonce, publikoval v sociálnej sieti výrečnými fotografiami, hovorí, že ona a jej manžel Jay-Z sa stane rodičia dvoch detí naraz. Po radostnej správy o spevákovi fanúšikovia čakajú na dodávku hudobné Grammy, aby videl jej červenom koberci akcie. Spievajúci však dal všetkým skutočné prekvapenie. Beyonce nie je predstavuje v Photocall a svietilo na javisku, vystupovanie pred publikom miliónov dvoch kompozícií.

Tehotné dvojčatá Beyonce vystúpili na Grammy Awards

Tehotné dvojčatá Beyonce vystúpili na Grammy Awards

Na hlasný potlesk

Herečka, nominovaný v deviatich kategóriách nahrávka amerického Oscara, hral hity zo svojho najnovšieho albumu uznávaný Malinovky - Sandcastles zloženie a lásky sucha, zastúpené v centre pozornosti v obraze indickej bohyne.

spevák
rám
herečka

Zlaté a červené krásy backgammonu, autorstvo Petra Dundasa, ktorý pracoval v Roberte Cavalli, bolo čo najotvorenejšie a najpresnejšie. Beyonce sa rozhodla pre veľmi riskantný (v jej pozícii) trik - stoličku, na ktorej sedela, naklonila sa a visel vo vzduchu. Jay Zee a 5-ročná Blue Ivy hrdo sledovali výkon svojich milovaných manželiek a matky.

trik

Bejonceho trik na pódiu

Solange Knowles a Jay Zee s dcérou

Solange Knowles a Jay Zee s dcérou

Oblečený v červených šatách s brilantnou myseľ ohýbanie krku, speváčka predstavila svoju kolegyňu Adel, že geniálny, sa zmieňovať o budúcej materstve a talent Beyoncé, povedal z pódia, že by chcela, aby bola jej matka.

Jay Zee a Beyonce

Jay Zee a Beyonce

Pridajme ešte pred slávnostnou ceremóniou Grammy Beyonce 20 sošky. Teraz je jej kolekcia doplnená o ďalšie dva - "Best Modern Album" (Lemonade) a "Best Video" (Formácia).

spevák

Beyoncé

herečka

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 45 = 50

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: