Červená repa v rúre vo fólii | designremont.net

Červená repa v rúre vo fólii

repa v rúre vo fólii

Pečené vo fólii v rúre, repa je vynikajúci doplnok k akémukoľvek šalátu. Vďaka tepelnému spracovaniu sa zelenina stáva šťavnatou a jemnou. Dnes vám povieme niekoľko spôsobov, ako to pripraviť.

Ako variť repu v rúre vo fólii?

zloženie:

  • jemná soľ - podľa chuti;
  • repa - 4 ks.

príprava

Rúra je predzápalá a ohrievaná na teplotu 200 stupňov, pričom mriežku nastavíte na priemernú úroveň. Formulár na pečenie je lemovaný hliníkovou fóliou. Koreň sa dôkladne umyje, listy sa odstránia a chvost zostane neporušený. Rozpúsime koreň na uterák a starostlivo ju osušte. Potom prenesieme repu do pripravenej formy a jemne ju posypeme soľou. Vrchol s fóliou a starostlivo fixujte okraje. Odošleme obrobok do predhriatej rúry a pečieme 50-90 minút, v závislosti od veľkosti zeleniny. Pred získaním cukrovej repy, vezmeme si špáradlo a skontrolujeme pripravenosť, prepichne zeleninu na niekoľkých miestach. Teraz opatrne presuňte červenú červenú červenú červenú červenú červenú červenú červenú červenú červenú červenú červenú červenú červenú červenú červenú repu. Potom opatrne odrežte ponytails a hornej časti. Čistili sme ho z kože, opláchneme teplou vodou a nakrájame na tenké plátky.

Červená repa v rúre vo fólii

zloženie:

  • repa - 400 g;
  • kyslá smotana s nízkym obsahom tuku - 70 ml;
  • koreniny;
  • syr - 40 g;
  • čerstvé zeleniny - na ozdobu;
  • Maslo - 10 g.

príprava

Na pečenie repy vo fólii je rúra predzápalá a ohrievaná na teplotu 180 stupňov, čím sa mriežka nastaví na priemernú úroveň. Zelenina sa dobre umyje a suší. Potom ju pevne zabaľte do fólie a pošlite ju na pečenie, až kým nebude pripravený v predhriatej rúre.

Koľko pečie repy vo fólii v rúre?

To bude trvať asi jednu hodinu v závislosti od veľkosti koreňa. Pripravenosť je overená pečenie repy v rúre vo fólii s dreveným špízom.

Zelenina opatrne odoberajte, rozložte a rozložte na rovnú dosku. Potom sa čistí repa z kože ľahko odstrániť pomocou jadro čepele a predliskov ležal v pekáča, páperie maslo. Pridajte trochu soli, korenie podľa chuti a dať do každej jamky trochu nízkotučného kyslou smotanou. Posypeme strúhaný syr, krycia fólia list a pečieme niekoľko minút v horúcej peci pri teplote 180 stupňov. To je všetko, chutné a užitočné repy sú pripravené. Podávame ju ako občerstvenie zdobené drvenými čerstvými bylinami.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 8

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: