Brusznica z cukrem brez gotovania na zimę

żurawiny z cukrem brez gotowania na zimę

Pośpiesz się, aby zamknąć kilka słoików Z delikatną delikatnością, ktoré Beda służyć m zimie bardzo przydatną usluga. Poniżej dowiesz się, jak przygotować pyszne żurawiny zimowe, przetarte cukrem bez gotowania.

Lingonberry, pire z zukrem - przepis brez gotowania

Składniki:

 • dojrzałe jagody żurawiny - 1,8 kg;
 • drobny cukier - 2 kg.

Przygotowanie

Dojrzałe dojrzałe jagody SA najpierw myte w jednej wodzie, ki następnie spłukiwane w drugiej. Rozłóż JE NA dużym czystym ręczniku i pozostaw storiti wyschnięcia na okolo godzinę. Teraz zbieramy wszystkie jagody, mieszamy JE w każdym pojemniku Z niezbędną ilością drobnego cukru, A następnie przepuszczamy TE mieszaninę przez najmniejsze sito elektrycznego rozdrabniacza narediti mięsa.

Podczas mielenia żurawin rozdrabniamy kilka ziaren cukru, ale do nie wystarczy, aby całkowicie się rozpuścił. Dlatego je poznan tudi na 30-40 minut v rondlu, mieszając od czasu do czasu.

Słoiki, o objętości nie większej niz 0,5 litra, dobrze smażymy w piekarniku, PO wlaniu nu nich dżemu i korka również Z prażonymi metalowymi pokrywami. Schowamy się w lodówce i cierpliwie czekamy na zimę.

Brusznica z cukrem brez gotowania - przepis na zimę

Vanillin sprawi, že deset dni je božična szczególnie pachnący. Taki preparat lahko po možnosti izkoristi dve različni snovi, ki so dodani kromkam, ki so podhranjeni z njimi.

Składniki:

 • jagody żurawiny - 2,2 kg;
 • cukier granulowany - 2 kg;
 • wanilin - 2/3 łyżki. łyżki.

Przygotowanie

W głębokim metalowym durszlaku myjemy przygotowaną brukiew i zostawiamy, AZ Cala WODA spłynie z niej. Następnie przenieś Wszystko w Szeroka miskę, A drewniany tłuczek delikatnie wyciśnij wszystkie jagody, Tylko w takim stopniu, w Jakima żurawiny Daja pęknięcia nu skórze. Przykryj wszystkie te jagody cukrem i odstaw minute na 40 na bok. Następnie, ZA pomocą drewnianej łopatki, mieszamy cukrem cukrowym Z brusznicą, dodajemy tu aromatyczną wanilię i gotujemy przez okolo 20 Minut.

Trzykrotnie napełniamy szklane pojemniki stromą wrzącą wodą i po ponosenem mieszaniu dżemu wlewamy. Każdy je najcenejąe, tako da se lahko zjutraj do konca. W lodówce zapas można przechowywać wystarczająco długo.

Brusznica, mokra z cukrem brez gotowania

Za zamówienie podbije wszystkich miłośników niezwykłych przysmaków. Brusznica jest wyjątkowo smaczna, pikantna in aromatycznie aromatyczna.

Składniki:

 • żurawina - 1,5 kg;
 • woda pitna - 1,5 litra;
 • drobny cukier biały - 80 g;
 • sól kuchenna - 1,5 łyżki stołowej. łyżki;
 • słodka papryka - 9 szt .;
 • pąki goździka - 9 sztuk;
 • laski cynamonu - 2 szt.

Przygotowanie

W przypadku banków przygotowanych odpowiednio narediti dalszej konserwacji, rozprowadzić umyte i dobrze wysuszone suszone borówki brusznicy tak, aby nu brzegu szyi znajdowało się 3-3,5 centymetra.

Na dnu je bilo veliko donosov, ki so bile všeč slaščičarske piškotke, paški pachnącego goździka in wkładamy kilka cynamonowych patyczków. Najnovejše slike in slike so na voljo za piknike in videoposnetke na spletnem mestu v živo. Po rozpoczęciu wrzenia wody ugotovuj zawartość pojemnika na około 3-4 minute. Nastypnie przykryj odpowiednią pokrywką i ostudź bulion, aż lekko się rozgrzeje. Za pomoč uporabnikom, ki so na voljo, se lahko obrnejo na tym ali pa jih prekličete s klikom na gumb. Dokládnie je wymeszaj i wylej całą zawartość garnka na poćitnike z gnezdo, pozostawając na hitrośću szyi 1 centimetr. Zamknij szczelnie każdy słoik ogrzany smo wzącej nakrętce i wyeksponuj mokre jagody w lodówce lub piwnicy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 64 = 69

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: