Amur Hrozny – léčivé vlastnosti

Léčivé vlastnosti Amurových hroznů

Taiga Amur hrozny jsou považovány za užitečnější ve srovnání s jinými odrůdami, protože obsahuje více unikátních látek. V lidových receptech se používají nejen bobule, ale také listy, mladé výhonky a ledviny. Rádi bychom, aby zůstali na mozol - bílé pruhování vytvořených ve střihu řízků, protože jsou kmenové buňky, které se používají k léčbě a prevenci mnoha nemocí, jakož i v kosmetice.

Použití hroznů Amur pro léčebné účely

  1. Pro spuštění z kalusů v kmenových buňkách, které jsou rostlinné proteiny fitolektiny a resveratrolu, což umožňuje jejich použití při snižování rizika zhoubných nádorů a pro zpomalení vývoje rakovinných buněk.
  2. Užitečné vlastnosti hroznů Amur umožňují jejich použití při výskytu onemocnění žlučníku, jater, stejně jako při porušení metabolických procesů.
  3. Stojí za zmínku, že můžete nejen jíst čerstvé bobule, ale také dělat šťávu, víno, ocot a kyselinu vinnou. Šťáva, připravená z bobulí hroznů Amur, má diaphoretický, diuretický, tonizující a mírný laxativ. Pomáhá také mírnému snížení tlaku.
  4. Bobule hroznu Amur se doporučují za přítomnosti hemoroidů, gastrointestinálních onemocnění, u kterých dochází ke snížení sekrece žaludeční šťávy.
  5. Hojivé vlastnosti hroznů Amur se používají při léčbě bronchiálního astmatu, anémie a problémů s lipidovým a minerálním metabolismem.
  6. Jako fortifikační činidlo užitečné bobule pro tuberkulózu.
  7. Experimenty ukázaly, že hrozny jsou užitečné při chronické nefritidě, ateroskleróze a počátečních projevech hypertenzního onemocnění.
  8. Amurské hrozny se také používají k výživě ve stravě a konzumují dva kilogramy plodů denně za měsíc a půl.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

44 − 36 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: