Rostlinka pro bolest v kloubech | designremont.net

Rostlinka pro bolest v kloubech

list lopuchu pro bolesti v kloubech

Rastlina je jednou z nejpoužívanějších rostlin v receptech tradiční medicíny. Velmi často lopuch listu použitý pro bolest kloubů, protože na základě tohoto organických surovin účinně soutěžit se zánětlivými procesy. Samozřejmě, že se zcela uzdraví artritidou nebo osteoartritidou, tyto prostředky nejsou schopni, ale iv konzervativním medicíně jsou vynikající udržovací terapie volba.

Pomáhá lopuch v bolestech kloubů?

Mezi užitečné vlastnosti této části lopuchu patří regulace metabolismu vody a soli v těle. Tím je zajištěno rychlé odstranění nadbytečných tekutin a nerostů z kloubů.

Kromě toho, lopuch známý analgetické a protizánětlivé účinky, schopnost zlepšení stavu tkáně chrupavky, ke stimulaci jejich regeneraci a produkci synoviální tekutiny.

Jak používat listy lopuchu pro bolesti kloubů?

Existuje mnoho receptů s lopuchu. Nejjednodušší verze jsou komprese z čerstvých listů lopuchu. Jejich předehřátý a jemně masírovat, který dělal šťávu, a pak aplikovat na postiženou oblast a zabalené s celofán a vlněné tkaniny. Tyto postupy pomáhají zmírnit příznaky artritidy a artrózy od prvního sezení.

Také populární léčba kolenního kloubu tinktury bolesti lopuchu, které lze snadno provést doma.

Lék na předpis

Složení:

  • Čerstvě vymačkaná šťáva z listů lopuchu - 0,5 l;
  • alkohol lékařský - 100 ml;
  • přírodní lipový med - 500 ml.

Příprava a použití

Chcete-li získat džus, musíte důkladně umýt listy lopuchu, rozemlet je do mletí masa nebo mixér, dát kazetu do gázy a vytlačit to dobře. Stávající složky musí být smíchány a otřeseny v uzavřené nádobě během 3 minut. Produkt bude okamžitě připraven k použití ve formě pleťových mlék, obkladů a tření. Může být skladován po dlouhou dobu v chladničce přibližně 2 roky.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

46 + = 51

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: