Vaginální růst

výrůstky v pochvě

Pokud jednou, když se cítíte, že jste si všimli nějaké výrůstky v pochvě, neměli byste být plachý a požádat o pomoc gynekologa. To může být, kromě zduření hymenu, způsobené vysokým tlakem břišní dutiny; a řadu novotvarů.

Jaké jsou výrůstky v pochvě?

Příkladem těchto růsů mohou být lidské papilomaviry (HPV), které jsou přenášeny i domácími prostředky. Tento virus (kondylom) není přenášen krví, žije pod kůží a dozrává se v důsledku zrání.

Také mezi růstem lze nalézt všechny druhy kužely: cysty, lipomy a další formace.

Lokalizace lokalizace výrůstků v pochvě

Takže, podívejme se, co znamená každý z případů budování.

  1. Adolescenti u vchodu do pochvy mohou být condylomata. Doktor pro úplnou jistotu použije slabý roztok kyseliny octové, růst by měl být bílý - to jsou genitální bradavice. Tyto růsty mohou mít růžovou barvu a bílý růst v pochvě není výjimkou.
  2. Růst uvnitř vagíny může také znamenat HPV.
  3. Adipozity na stěnách vagíny, stejně jako ve skutečnosti kdekoli na těle, mohou být lipomy (subkutánně benigní nádory) nebo cysty vagíny.
  4. Růst mezi konečníkem a vaginou může být hemoroidy, stejně jako polyp. Velmi zřídka to může být zduřená lymfatická uzlina.

Bez ohledu na barvu, kdy byl výrůst malován a jakoukoli jeho formu, je nutné konzultovat s lékařem přesné stanovení diagnózy. K léčbě je třeba začít a bílý výrůstky v pochvě a výrůstky u vagíny. Koneckonců, toto vzdělávání může způsobit zhubné nádory pohlavních orgánů, stejně jako papilomy, které jsou snadno přenášeny sexuálnímu partnerovi a nemusí se zdát dlouho a čekají na snížení imunity.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

97 − = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: