Córka Michaela Jacksona

Córka Michaela Jacksona, Pariz Jackson

Legendarny piosenkarz pop, niepowtarzalny tancerz i choreograf, A także AKTOR i publiczność Michael Jackson, PO nagłym zgonie W 2009 Roku opuścił Świat Z naprawdę bogatym dziedzictwem swojego wyjątkowego talentu. Jednak będąc przede wszystkim człowiekiem, widział nieśmiertelność na ziemi nie tylko w kreatywności, ale także smo własnych dzieciach. Jak wiesz, Michael Jackson Mial ich Trzech. Dwóch z nich - Princ Michael Jackson i Pariz-Michael Catherine Jackson urodziło się w drugim małżeństwie Z pielęgniarką Debbie Rowe. Deset Drugi - Prince Michael Jackson 2 - urodził się zastępczą Matka, której tożsamość jest wciąż nieznana. Sendviči Po śmierci idola, opiekę nad dziećmi przejęła ich babcia - Matka Michaela Jacksona - Catherine Jackson. Zajmijmy się szczegółami życia jedynej córki Michaela Jacksona - Paris Jackson.

Dzieciństwo Paris Jackson

Michael Jackson bardzo kochał swoje dzieci i opiekował się nimi w każdy możliwy sposób. Po rozwodzie Z Debbie Rowe w 1999 r. Wszystkie prawa narediti dzieci Z umowy zostały p, przekazane. Pod naciskiem ojca, każdemu pojawieniu się młodszego Jacksona publicznie towarzyszył obecność szali i Mašek na dzieciach. Początkowo deset Fakt sprawił, Ze Mały Paryż oburzył się. Jednak wiele lat później wyznała, že jest wdzięczna swojemu ojcu ZA do normalne dzieciństwo, ktoré Dal jej dzięki tym środkom. Urodzony 3 kwietnia 1988 r. W rodzinie słynnego ojca, Paryż od dzieciństwa byl otoczony plotkami, tajemnicami i zazdrością. Między innymi nieobecność jej Matki czyniła Ja bezbronną. Śmierć jego ojca nastąpiła w czasach, gdy Paryż Mial zaledwie 11 lat. Nagle uderzony przez nia i uwagę Braci milionów, ciekawie delektując się coraz bardziej szczegółami życia i śmierci Michaela Jacksona, pozostawił niezatarty slad w duszy dziewczyny. Wszystko da w sumie sprawiło, že charakter Paryża byl niepokojący, pomimo faktu, Ze wielu zauważa jej życzliwość i szczerość.

Próba samobójstwa

Jako nastolatek doświadczył wielu trudności związanych z tym okresem życia. W obliczu nieporozumienia w rodzinie, ktoré spotęgowało negatywny wpływ świata zewnętrznego m postaci plotek Z żółtej prasy, Paryż pogrążył się w depresji. Ostatnim krokiem storiti rozpoczęcia decydującej akcji byl zakaz jej wizyty na koncercie Marilyn Manson. Dziewczyna zamknęła się w swoim pokoju, robi imponującą dawkę środka znieczulającego i próbuje otworzyć żyły. Z czasem, odkryta przez rodzinę, zostaje uratowana. W okresie rehabilitacji Po tym wydarzeniu towarzyszy jej jej własna Matka Debbie.

V kolikor se vam zdi,

Dziś Paris Jackson może być zadowolony. Jest szczęśliwa, ponieważ jest kochana. Pare z nich na młody piłkarz Chester Castellow. Dziewczyna często dzieli się swoimi zdjęciami w sieciach społecznościowych. Warto zauważyć, Ze Chester nie może zostać skazany ZA komercjalizm ze względu na związek Z Paris Jackson, ponieważ pochodzi vz Bardzo zamożnej rodziny. Nawiasem mówiąc, krewni OBU stron popierają deset związek i wyrażają radość dla młodych.

Jedyna córka Michaela Jacksona, Paris Jackson, pomimo jej dosc młodego wieku, udało się już wiele przeżyć. Oddzielenie od Matki, śmierć ojca i ciągłe zainteresowanie paparaci pozostawiły niezatarty slad w duszy dziewczyny. Jednak udało jej się przezwyciężyć trudności.

Michael Jackson i Debbie Rowe Michael Jackson, Debbie Rowe i ich dzieci Prince i Paris Jesson Michael Jackson z córką Paris Jackson
Paris Jackson z ojcem Michaelem Jacksonem Prince Jackson, Prince Jackson 2 v Parizu Jackson Paris Jackson z biologiczną matką Debbie Rowe
Paris Jackson z braćmi Prince Jackson in Prince Jackson 2 Paris Jackson je z ženo Chester Castellou Paris Jackson i Chester Castellou
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 6

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: