David Beckham z córką

David Beckham z córką

David Beckham je najtoplejši in priljubljen piščanec, vendar je tudi trošilen. Je edinstven prijeten občutek, ki je včasih včasih v otokih ženskah in džihih. Victoria i David Beckham prawie zawsze mają dzieci. Eden od štirih let hčeraškega Harperja, ki je javno objavil po svoji ljubezni. Jej współmałżonkowie Sa bardzo rozpieszczani A Victoria dba o da, aby jej córka zawsze byla ubrana w najnowszą način. Dawid bawi się teże, kar je minilo, ko se je vdihnilo z vsemi vpletenimi kapricami. Wiadomo, Victoria Beckham je pozvala jej malować paznokcie. Ostatnio zauważyłem moją matkę i córkę s tim samymi malowanymi paznokciami.

Szczęśliwe rodziny Beckham

Warto zauważyć, že rodzina Beckham zawsze była wzorowa. Ludzie publiczni wychowali Trzech synów, ale dla pełnego szczęścia brakowało im Piękna córki. Dzieci Davida Beckhama i jego żony Wiktorii również nie mogły się doczekać pojawienia się swojej siostry iw 2011 Roku wydarzyło się do cudowne wydarzenie. Pojawiła się córka Davida Beckhama. Niemowlę uderzyło wszystkich lalką, A przede wszystkim dusza m niej nie Lubi papieża Davida. Paparazzi niejednokrotnie robili szalenie pełne milosci i łagodne zdjęcia spacerów słynnego ojca z córką księżniczki.

Człowiek ze szczególnym zaniepokojeniem Odnosi się storiti swojej córki i martwi się jej wyglądem. Niedawno Beckham powiedział, Ze niedawno w ich rodzinie doszło storiti sporu dotyczącego Fryzury dziecka. Victoria chce zrobić fryzjera Harfiarza, ali David kategoricznie przeciw temu i uporczywie nalega na jego. Kdo je, taki uczestnictwo w wychowaniu córki jest bardzo godne pochwały. Piłkarz z córką często chodzi w parkach.

Ale ostatnio, w 2015 rok, David Beckham in jego córka Odwiedzili Disneyland i przejechali go szeroką gamą rond. Uwaga ojcowska za dziewczyny jest bardzo ważna, na Harper ne bo mogla priti na pewno.

David Beckham fotografira piękną córkę David Beckham karmi swoją córkę David Beckham z córką na plaży
David Beckham w ramionach z Harper na lotnisku David Beckham z Harperem przy zakupach David Beckham uczy córkę jeździć na skuterze
Harfiarz w ramionach Davida Beckham Dorosła córka Davida Beckhama David Beckham i Harper Beckham na Fashion Week w Nowym Jorku
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 88 = 96

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: