Karmienie piersią w czasie ciąży | designremont.net

Karmienie piersią w czasie ciąży

karmienie piersią w czasie ciążyCzęsto kobiety dowiadują się, Ze znowu czekają na dziecko, kilka miesięcy PO urodzeniu pierwszego dziecka. W takiej sytuacji, co narediti Zasady, młoda Matka stara się jak najszybciej zaprzestać laktacji, chociaż w rzeczywistości wcale nie jest na konieczne.

Tymczasem, w przypadku kontynuacji karmienia piersią w czasie ciąży, konieczne jest wzięcie pod uwagę pewnych Cech tego procesu, o czym opowiem w naszym artykule.

Cechy karmienia piersią w czasie ciąży

Przepływowi Dwóch takich procesów, takich jak ciąża i laktacja, jednocześnie w większości przypadków towarzyszą następujące zmiany:

  1. Pod wpływem fluktuacji hormonalnych, sutki i piersi młodej Matki Moga Stac się znacznie delikatniejsze i bardziej wrażliwe. Bardzo często powoduje za Silný bol podczas karmienia starszego dziecka, ktoré ma już żeby. Pomimo tego, Ze sytuacja ta jest uważana ZA absolutnie normalną, każda kobieta powinna Sam zdecydować, czy jest gotowa dalej cierpieć Z powodu tego Bolu, czy lepiej odsadzić dorosłe dziecko od klatki piersiowej, aby nie odczuwać negatywnych emocji podczas następnej ciąży.
  2. Ponadto, w oczekiwaniu nu wczesnym urodzenia smaku mleka z piersi może się diametralnie zmienić, WIEC starszy dziecko może Z niej zrezygnować, albo starec się zwykle kaprysy mleczne i napady złości. Wynika do Ž faktu, ZE mleko w tym okresie zamienia się w siarkę, tak potrzebną noworodkowi smo wczesnych latach jego życia.
  3. Wreszcie, laktacja w czasie ciąży może samodzielnie zmniejszać się pod wpływem naturalnych procesów zachodzących w Ciele kobiety, A także jej psiho-emocjonalnych doświadczeń towarzyszących okresowi oczekiwania nu Nowe życie.

Wszystkie te Cechy oczywiście Moga mieć wpływ na k, czy młoda Matka będzie Nadal karmičnih piersią dorosłe potomstwo. Jednakże, jeśli jest bi pożądane, Moga przetrwać, jeśli kobieta nie chce pozbawić syna lub córki kosztownego napoju.

Tymczasem istnieją sytuacje, w ktorých karmienie piersią podczas ciąży jest ściśle przeciwwskazane. Należą storiti nich: niewydolność isthmiko-szyjkowa i szycie na szyjce macicy, przyjmowanie pewnych LEKOW, ciąża, A także wszelkiego rodzaju Bole brzucha, ktoré zwiększają się podczas karmienia. W takich okolicznościach musimy natychmiast zabezpieczyć starsze dziecko przed matczyną piersią. karmienie piersią w czasie ciąży

Jak zatrjevati laktację w czasie ciąży?

Oczywiście, jeśli istnieje taka możliwość, najlepiej stopniowo odzwyczajać starsze dziecko od piersi mojej Matki. W TYM przypadku proces zaprzestania karmienia przebiega dla dziecka prawie bezboleśnie, A ilość mleka w gruczołach piersiowych kobiety również zmniejsza się w naturalny sposób.

Jeśli chcesz natychmiast przerwać laktację, możesz użyć specjalnych LEKOW, na przykład "Dostinex", ale tylko PO wstępnej konsultacji z lekarzem. Dobrze sprawdzone i środki ludowe - buliony szałwii i origano, A także czosnek, ale nie Sa również zalecane storiti podjęcia Bez powołania lekarza.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

39 + = 40

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: