Śmierć jajka | designremont.net

Śmierć jajka

śmierć oocytówZgodnie z fizjologicznymi cechami żeńskiego układu rozrodczego śmierć komórki jajowej występuje 24, krócej niz 48 godzin Po owulacji. Jednak niektóre kobiety, ktoré stale mierzą podstawowa temperaturi i prowadzą harmonogram, często twierdza, Ze spadek wartości tego wskaźnika m fazie 2 cyklu wskazuje, ZE jajko umiera. Spróbujmy zrozumieć deset problem.

Ali lahko označite spadek BT ​​w fazie drugiej?

Najczęściej krótkotrwały spadek i dalszy wzrost podstawowej temperatury może dotyczyć procesu implantacji, ktorý pojawia się 7-10 dni PO poczęciu. Procesowi temu towarzyszy wzrost poziomu progesteronu smo krwi, który jest związany z pocztki ciąży.

W przypadkach, gdy zapłodnienie nie występuje, po owulacji, po zaledwie 2 dniach, temperatura podstawowa ponownie maleje.

Warto powiedzieć, Ze śmierć jajka na karcie BT nie jest w Zaden sposób odbita, WIEC nie MOŽNA w deset sposób poznać tego faktu. Zarzuty wielu kobiet z tego powodu są błędne.

Dlaczego jajko umiera?

W przypadkach gdy, 24 godziny Po uwolnieniu Z torebki, żeńskie zarodkowe komórki nie spotykają się z plemnikiem, jajko umierarozpoczyna swoją stopniową śmierć. Uruchomenie tego mehanizmu przyczynia się do gwałtownego spadku stężenia hormonu progesteronu. Za normalne.

Oddzielnie trzeba powiedzieć ° takim naruszeniu, jak Zespół luteinizacyjny pęcherzyka neowulacyjnego (Zespół FLN). W takim przypadku mieszek zaczyna przekształcać się w ciało żółte (formacja anatomiczna, syntetyzując Progesteron PO owulacji) znacznie wcześniej niz dojrzewające Z NIEGO Jajo. W rezultacie dochodzi storiti śmierci komórki zarodkowej i koncepcja staje się niemożliwa. Przy takim naruszeniu ciało kobiety wymaga korekty hormonalnej, co pozwala rozwiązać problem długiej nieobecności upragnionego dziecka.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 60 = 69

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: