Drabužiai Morgan

Morganas drabužiai

Prancūzijos drabužiai visada yra stilingi, jaunatviški, modernūs. Morgan Apranga ateina iš La Belle Prancūzija įkūnijo gyvenimo meilę, jaunimui, į tokį gyvenimo būdą, kuris yra vieta ir darbui ir poilsiui, ir griežtai elegancija ir sąmoningas aplaidumas.

"Morgan" kompanija - drabužiai ir aksesuarai su reputacija

"Morgan" prekės ženklas buvo sukurtas 1947 m., Jo pavadinimas pavadintas "Etablissements E. Morgan". Iš pradžių prekinis ženklas specializuojasi modeliuojant ir siuvant apatinius drabužius. Ši kryptis buvo perspektyvi tuo metu - pėdkelnės ir korsetai buvo paslėpti toli, juos pakeitė išskirtiniai liemenėlės ir kelnaitės.

Iš šios gamybos 1968 m. Išsiskyrė "Morgan", todėl ji tapo sesėmis Odette Barough ir Jocelyne Bismouth. Šiuo metu bendrovė pirmauja tarp tokių organizacijų. Beje, šiandien ji gamina ne tik moteriškus apatinius, bet ir drabužius, batus, laikrodžius, papuošalus, krepšius.

"Morgan Collection" savybės

Moterys visame pasaulyje vertina šios firmos produktus, nes "Morgan" dizaineriai ilgą laiką išlieka save ištikimi:

  • jie atsižvelgia į pasaulio mados tendencijas, prideda jiems drąsių idėjų;
  • Bendrovės prekės ženklas yra dalykų išleidimas etniniame ir retro stiliuje - drabužiai turi ne tik savo stilių, bet ir dekoruoti originaliu siuvinėjimu, pakraščiu;
  • Šis gamintojas gamina savo reikmenis savo produktams.

Suknelės, sijonai, kelnės, palaidinės, džinsai, "Morgan pabrėžti moterų, seksualumas, patrauklumas individualumą. dizaineriai bent du kartus per metus malonumas dailiosios lyties, pristatydamas naujas kolekcijas dalykų, kurie atrodo nuostabi, ne tik ant modelių pėsčiomis žemyn podiumo, bet ir į įprastą mergina.

drabužiai morgan1 drabužiai morgan2 drabužiai morgan3
drabužiai morgan4 morgan5 drabužiai morgan6 drabužiai
drabužiai morgan7 drabužiai morgan8 morgan9 drabužiai
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

23 + = 31

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: