Gradientas plaukams

gradientas plaukams

Originali tapyba leidžia padaryti net paprastą šukuoseną stilingą ir neįprastą. Gradientinis raudonųjų takų poveikis palaipsniui migruoja į įprastą gyvenimą, o dabar spalvos perėjimas prie plaukų gali būti vertinamas ne tik įžymybėse, bet ir mergaičių iš žmonių.

Gradientas - spalvos

Šis dažymo metodas vadinamas ombre, dažantis arba sudegęs plaukai. Bet kokiu atveju ir gradientas ant plaukų tikrai yra populiarumo aukštyje ir atrodo moteriškas. Yra keletas šio plaukų dažymo tipų:

  • reversinis spalvos gradientas yra ypač įdomus blondinoms: paprastai jie turi lengvų garbanos ir šiek tiek tamsių šaknų, o šiuo atveju grynas blondinas prie šaknų sklandžiai tampa tamsiais atspalviais;
  • ypač drąsios jaunos mados moterys turi spalvų gradientą ant ilgus plaukus (čia perėjimai gali būti visiškai netikėti nuo rožinės iki tamsiai violetinės iki žalios ir raudonos spalvos kontrasto);
  • Gradiento efektas dažniausiai būna sukurtas, naudojant sklandų spalvų perėjimą, tačiau kai kurios mergaitės pasirenka aštrą matomą sieną, dažniausiai pasirinkdamos kontrastines spalvas.

Gradientas plaukams - kiekvienam savo

Jei pasirinksite plaukio šukuoseną su gradientu, viskas bus paprasta ir pakankama, kad galėtumėte vėjo garbanos ar papuošti pradinę ažūrinę juostelę, tada pasirinkdami pačią spalvą viskas yra sudėtingesnė. Svarbu rasti atspalvius taip, kad jie derėtų su išvaizda ir nekonkurtuos vienas su kitu.

Laimėtina parinktis yra kaštainių šešėlis su blondine tandemu. Tamsios šaknys palaipsniui virsta kviečių spalvos plaukais lengvais kraštais. Tai puikus sprendimas kaštainių ar tamsiai blondų plaukų savininkams.

Jei turite žiemos spalvą ir yra noras išsiskirti, išbandykite juodą derinį su aktyviais atspalviais raudonos, arbatos rožinės spalvos ar ugniškai raudonos spalvos.

gradientas ant plaukų 1 gradientas ant plaukų 2 gradientas ant plaukų 3
gradientas ant plaukų 4 gradientas ant plaukų 5 gradientas ant plaukų 6
gradientas ant plaukų 7 gradientas ant plaukų 8 gradientas ant plaukų 9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: