Kaip ilgai turėtų būti džinsai?

Kiek laiko turėtų būti džinsai

Teisingas ilgis džinsus moterims - tai vienas iš svarbiausių klausimų, jaudintis prieš perkant fashionista ir, atitinkamai, kojinės naujų drabužių. Jūs tikriausiai pastebėjote, kad merginos, kurios ignoravo džinsų ir kelnių kojos ilgį taisyklės buvo "numuštas", arba vilkdami ant grindų, pastebiu takas pėsčiomis. Tai nėra mūsų pasirinkimas, todėl apimsime tinkamą džinsų ilgį.

Kaip pasirinkti džinsų ilgį?

Renkantis porą džinsų, apsvarstykite keletą veiksnių. Pirma, tai yra iš džinsinio audinio savybė, perkant elastinių džinsų modelį, jūs žinote, kad po kurio laiko jis ištiesė kojines, todėl tai geriausia imtis modelį prie mažesnio dydžio, atsižvelgiant į būsimą komandiravimo. Antra, kai ketinate įsigyti naują pora, nedelsdami pagalvokite apie tai, kokio tipo batus ketinate dėvėti džinsus. Sportas stiliaus batus - batų ir sportbačiai pasiūlė ilgis kelnių kojos 1-2 cm virš pado krašto.

Ar tau labiau patinka batai su kulnais? Kaip ilgai turėtų būti džinsai?
Tokiu atveju kelnių ilgis turėtų siekti kulno vidurį arba šiek tiek žemiau. Jei modelis yra šiek tiek pagamintas, tuomet jūs galite palikti maksimalų ilgį - iki grindų, paslėpdamas kulną šiuo atveju. Tačiau nepamirškite apie tikrai aukštą kulniuką, kitaip jūs rizikuojate paversti trumpu žmogumi. Ypač tikslinga išbandyti tokį vaizdą trumpoms mergaitėms, kurios gali pridėti teisingus centimetrus su kulka ar platforma.

Iš esmės, modernūs džinsų modeliai yra siuvami nedideliu audiniu, kad galėtume sureguliuoti reikalingą ilgį. Jei turite paprastų pjovimo ir siuvimo įgūdžių, tuomet neturėsite sunkumų puošti džinsus. Na, jei jūs padarote ši procedūra sudėtinga, suteikti naują porą džinsų studijoje, kur per trumpiausią laiką padės jums juos į norimą būseną.

Taigi, akivaizdu, atsakymas į klausimą, kiek laiko turi būti džinsai. Moterų džinsų ilgis turi atitikti normas, kad bendras vaizdas nebūtų juokingas ir juokingas.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: