Makiažas roko stiliumi

Makiažas roko stiliumi

Pavasaris - puikus laikas mados eksperimentams. Taigi, kodėl mes ne bandome kažką naujo su jumis, pavyzdžiui, nepadarėme mirtinų narsinų? Jei viskas yra "už", tuomet mes pradedame reinkarnacijos operaciją nedelsdami.

Mirtinas insidusumas

Jei norite pakeisti - pakeisk savo plaukus! Tokios konsultacijos daugelį dešimtmečių buvo skirtos mergaičių iš viso pasaulio. Bet mes jų neklausysime. Imk ir pakeisk ... makiažą. Kaip jums patinka roko makiažas? Dėl savo spalvos sodrumo jis gali padaryti merginą nenugalimos, pabrėžiant jos asmenybę.

Glam roko stiliaus makiažas orientuojasi į akis. Jo klasikinė versija yra smokey akys, atliekamos tamsios spalvos: juoda arba tamsiai pilka. Jei norite pridėti Glamūriniai makiažo liesti, taikomas virš pagrindinio tamsus tonas spalvos atspalvis, pavyzdžiui, raudonos, kaštoninės spalvos, žalia, ruda. Nepamirškite apie apatinio voko: ji taip pat išsiskiria su juoda šešėliai šešėliai, kad taip visą ilgį blakstienų.

Norėdami sukurti tikrą makiažo roko žvaigždę, nukreipkite viršutinį akių voką į juodą pieštuką ar akių kontūro rodyklę. Jų ilgis gali būti nustatomas atskirai, priklausomai nuo sukurto vaizdo. Tamsus sluoksnis, apimantis tušą, turėtų būti dažomas ir viršutinis bei apatinis blakstienas. Tačiau geriausia naudoti pridėtines išlaidas - šis metodas atrodo efektyvesnis.

Glam roko makiažas yra puikus makiažas roko koncertui ir ne tik. Su juo jūs galite saugiai eiti į bet kurios šalies ar sunkesne atveju, mes galime dažnai stebėti tarp Holivudo selebretis.

Makiažo subtilumas

Makiažas, kaip ir bet kuris kitas, prasideda nuo lygios veido. Norėdami tai padaryti, pasirinkite toninę pagrindą ir milteliai, atitinkantys jūsų odos tonas arba tamsesnį tonas. Kruopščiai padėkite atsargiai šalia akių esančias sritis, slepiame tamsius ratus, galimus paraudimą ir veido raukšles. Bet raudonai turi būti visiškai apleisti - jie nėra šio makiažo dalis. Vietoj to galite naudoti bronzatorių. Laikykitės taisyklių ir renkantis lūpų dažą. Šiandien vis dažniau naudojami pastelinių ir rausvų atspalvių lūpų dažai. Tačiau, jei norėtumėte padaryti roko stilių makiažą tradiciniu stiliumi jam, tada drąsiai įdėti į lūpas ryškiai raudonos spalvos. Be to, naujausios akmens makiažo tendencijos leidžia naudoti ne tik lūpų dažus, bet ir lūpų blizgesį, įskaitant bespalvį.

Makiažas stiliaus rock1 Makiažas stiliaus rock2 Makiažo stilius rock3
Makiažas stilius rock4 Make-up rock5 stiliaus Makiažas pagal rock6 stilių
Make-up pagal stilių rock7 Makiažas stilius rock8 Makiažas stilius rock9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: