Moteriškos ilgos pirštinės – kaip jos vadinamos, kaip pasirinkti ir ką dėvėti?

Moteriškos ilgos pirštinės - kaip jos vadinamos, kaip pasirinkti ir ką dėvėti?

Dėl šalto oro atsiradimo rankų reikmenų pasirinkimas tampa aktualus. Šiandien ši drabužių spinta detalė jau laikoma ne tik funkciniu priedu, bet ir individualumo, originalaus skonio ir neįprasto stiliaus elementu. Madingas sprendimas, turintis visus pirmiau minėtus privalumus, buvo moteriškos ilgos pirštinės.

Kaip pasirinkti ilgas moterų pirštines?

Renkantis pailgą formą, labai svarbu atkreipti dėmesį į storą audinio tvirtumą rankoje. Išimtis yra tik specialiai sukurtas laisvo pjūvio modelis. Tačiau tokie gaminiai turi būti tvirtinami iš vidaus. Ilgos moteriškos žiemos pirštinės neturėtų būti mažos. Atminkite, kad priedai gali būti ištempti tik išilgai, pločio atžvilgiu jie lieka nepakitę bet kokiomis įtakomis. Ši drabužių spinta detalė pasirinkta drabužių ir papildų pasirinkimu. Todėl ilginamoji versija turėtų būti įsigyta tik visiškai pasitikint, su kuo jie gali būti dėvimi.

kaip pasirinkti ilgas moterų pirštines
ilgos žiemos pirštinės

Madingos moteriškos ilgos pirštinės

Naujausiose kolekcijose dizaineriai pabrėžė platų įvairių stilių ir originalių reikmenų siuvimo medžiagų pasirinkimą. Ši tendencija - tai ne tik kasdieniniai žiemos ir demi-sezono sprendimai, bet ir galimybė pasirinkti konkretų aprangą ir netgi atvejį. Faktinės stilingos ilgos pirštinės yra vestuvių mados. Ir tik iš ten atėjo banga papuošti tokį elegantišką ir moterišką urbanistinių vaizdų ir lankų elementą kiekvienai dienai. Tačiau pažiūrėkime, kokie produktai šiandien yra populiariausios:

 1. Moteriškos ilgos pirštinės iš nėrinių. Iškart po vestuvių stiliaus, mados elementas atėjo į vakarinę madą. Ir labiausiai gražūs ir įspūdingi yra nėriniai gaminiai. Tradicine tendencija ir kombinuota versija su subtiliais įdėklais ant satino, aksomo, šilko.
 2. gražios moteriškos ilgos pirštinės

 3. Moteriškos ilgos pirštinės su rhinestones. Jei nuspręsite atkreipti dėmesį į šią vaizdo dalį, verta pasirinkti dizainą, kuris yra gausiai dekoruotas akmenimis. Pastaruoju metu vis labiau populiarėja didelių akmenų dekoravimas tam tikros kompozicijos pavidalu.
 4. mados moteriškos ilgos pirštinės

 5. Su plataus alkūnės. Labai įspūdingi ir neįprasti laisvo pjūvio stiliai. Toks pasirinkimas visada pritraukia dėmesį, nes įdomus akordeonas, į kurį patenkama alkūnė. Šis elementas visuomet yra akiratyje, todėl juos galima dėvėti tik per drabužių rankovę.
 6. stilingos ilgos pirštinės

Moteriškos ilgos odos pirštinės

Rankų aksesuarų kolekcijos klasika tapo dizainu iš odos. Šiuolaikiniu būdu yra pasirinkimas kiekvieno skonio ir piniginės. Ši tendencija yra natūrali medžiaga ir kokybės pakaitalai. Jei statydate šią detalę paveikslėlyje, kaip ryškus akcentas, verta atkreipti dėmesį į reljefinės odos dizainą su ropliais, lako danga, dygsniuotu dygsniu. Ilgos oda žiemos pirštinės dažnai yra papildytos apdaila. Populiariausias dekoras buvo kailio, akmenų, trikotažo, dirželiai aplink riešą ir tūriniai apyrankės iš plastiko, metalo ir kitų daiktų.

moteriškos odos pirštinės

Moteriškos ilgos užkietinės pirštinės

Jei jūsų kasdienis stilius romantiškai skiriasi, tada idealus tau bus moteriškas minkštos ir malonios medžiagos dizainas. Kaip ir liniuotės iš odos atveju, dizaineriai naudoja natūralų ir dirbtinį zomšos. Atsižvelgiant į šiuolaikinių technologijų pasiekimus, specialus impregnavimas audinio patikimai apsaugo jį nuo drėgmės. Tačiau zomšos praktiškai nesiskiria esant stiprioms šaltims. Todėl ne sezono metu moteriškos prailgintos pirštinės tapo svarbiu požymiu. Sausos žiemos laikotarpiu populiarus sprendimas yra šilumos ir kailio apdaila.

moteriškos ilgomis užkimšti pirštinės

Moterų ilgos kašmyro pirštinės

Geras pasirinkimas aktyviam kasdieniniam dėvėjimui yra plieno gaminiai iš minkštos kašmyro. Šis audinys yra praktiškas ir šiltas, puikiai tinka tiek peršalimams, tiek uždegimo laikotarpiui. Šiuolaikine alternatyva yra moteriškos pailgos vilnonios pirštinės. Tačiau tokie drabužių spintelės elementai yra labiau tvirti ir dažnai prikimšti lytėjimo pojūčiais. Stilistai išsprendė šią problemą pridėdami vilnonių aksesuarų su pamušalu. Minkšta lygaus tekstilės apdaila dažnai tarnauja odos ir užsegimo įdėklams, pleistrai ir kalnai, mygtukai, linija su satino juosta.

moteriškos kašmyro pirštinės

Moteriškos megztos pirštinės

Labiausiai prieinamos ir paprastos yra trikotažo gaminiai. Norint kažkiek susilpninti nepatrauklią dizainą, mados dizaineriai naudoja megztus verpalus, kurie puikiai slypi teksturuotose pynėse ir aranse. Tačiau besąlygiškas pranašumas yra elastingumas ir universalus dydis. Trikotažo gali būti stora ir plona. Todėl šiuolaikinėje rinkoje yra ir demi-sezoninių, ir prailgintų žiemos pirštinių. Stilingas pasirinkimas bus ryškių spalvų ir atspaudų modelių. Tačiau svarbu apsvarstyti viso vaizdo atvaizdą.

moteriškos megztos pirštinės

Moteriškos ilgos pirštinės be pirštų

Originalus ir labai funkcinis įsigijimas laikomas atvirų pirštų pasirinkimu. Dažnai tokio dizaino požiūriu kyla klausimas, kiek laiko vadinamos pirštinės be pirštų. Norėdami atsakyti į tai, verta atkreipti dėmesį į produktų medžiagą. Megzti, megzti ir tekstilės modeliai vadinami kumštiniais pirštinėmis. Elementai drabužių spinta rankoms iš neelastinių medžiagų, pavyzdžiui, odos, zomšos, aksomo, vadinamos glove. Forma be pirštų bus puikus priedas prie "Autoladie" įvaizdžio. Jis tinka "Bloggers", kurie daugiau nei dešimt minučių nesuvokia gyvenimo be išmaniojo telefono.

moteriškos ilgos pirštinės be pirštų

Su kuo dėvėti moterų ilgas pirštines?

Mados aksesuarai, ištempto stiliaus, visada prideda prie nuotraukos elegancijos ir tobulumo. Tačiau ši informacija yra svarbi ne tik kartu su išoriniais drabužiais. Šiuolaikiniu būdu, gražūs gaminiai tapo sėkmingu verslo svogūnų elementu su griežtu rankoviniu striuku arba lakonišku suknelės dėklu. Priklausomai nuo dizaino ir medžiagos, galite sukurti jaukias kasdienes nuotraukas su ilgomis pirštinėmis. Bet pažiūrėkime, kokios idėjos yra populiariausios:

 1. Su kailiu. Idealus derinys - griežtos viršutinės drabužių komplektas ir pailgi priedai. Šiuo atveju efektyviausias kailio stilius yra klasikinis tiesus arba montuojamas siluetas ir originalus viršelis.
 2. su kuo dėvėti ilgas moterų pirštines

 3. Su žemu striukiu. Gausūs paltai ir švarkai puikiai atrodo su bet kokiais dizaino priedais. Čia galite pasirinkti lakonius lygius odos ir zomšos modelius, taip pat tekstūruotus megztus ir vilnonius gaminius.
 4. moteriškos nuotraukos su ilgais pirštinėmis

 5. Su megzti drabužiai. Labai stilingi prailgę priedai atrodo kartu su jaukiu megztu megztiniu ar suknele. Tokiu atveju galite tiesiog suvynioti rankovę. Bet tą patį priedą geriau pasirinkti iš tekstilės ar verpalų.
 6. moteriškos prailgintos pirštinės

Žieminės ilgos kailio kailio pirštinės

Šiuolaikinės mados populiarus ansamblis - tai prabangus kailis su ¾ rankovėmis ir pailgais aksesuarais. Tačiau šiuo atveju labai svarbu pasirinkti tinkamą papildymą. Nebandykite akcentuoti įdomių ir dekoruotų modelių pagalbos. Svarbiausios yra sklandžios ilgos žiemos pirštinės po kailiu - odos, zomšos, vilnonės. Sėkmingiausias pasirinkimas - tai juodi gaminiai, kurie tinka monofoniniams kailiniams drabužiams ir stilingiems kryžminiams elementams. Labai gražus ir patrauklus atrodo vaizdas su kailiu, kurio rankoves papildo platus rankogalvis.

žiemos ilgio pirštinės po kailiu

Ilgos pirštinės su kailio liemenėle

Jei papildysite madingais aksesuarais kailio marškinius, tada jų stilius turėtų apimti alkūnę. Dar geriau pasirinkti modelį prie peties, kad tarp liemens rankenos ir papildymo pradžios nebūtų spindžio. Ilgos moteriškos žiemos pirštinės turėtų tvirtai priglusti prie rankos. Nesirinkite modelių su plataus viršaus. Taigi, jūs vizualiai atrodysite pilniau. Sėkmingiausias sprendimas bus juodos spalvos. Norėdami pridėti patrauklumo, pasirinkite lakuotus produktus. Šiuo atveju kailio liemenė spalva neveikia vaidmens. Ryškus priedus galima pridėti tik tuo atveju, jei tonas yra maišas.

Ilgos pirštinės su kailio liemenėle

Ilgos pirštinės su vakare suknele

Ištęstiniai stilius tapo populiari vakaro stiliumi. Gražios moteriškos ilgojo pirštinės pagal vakarinę suknelę turėtų būti parenkamos virš alkūnės, bet ne prie peties. Labai moteriškos ir elegantiškos pailgintos papildomos išvaizdos su grakščiu maxi. Šiuo atveju tikrosios suknelės bus mergaitės ir graikų stiliaus. Vaizdas su kokteiliais - "baby-dollar", "saulė", "Chicago", bus sėkmingas. Dėl kuklių vakarėlių ar firmų stilingas sprendimas bus pagamintų pagamintų drabužių komplektas iš aksomo, atlaso ar nėrinių.

Ilgos pirštinės su vakare suknele

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

84 − = 80

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: