Pirštinės iš neopreno

Pirštinės iš neopreno

Su vasaros atostogų sezonui požiūrio, daugelis merginų yra įdomu, ką maudymosi kostiumėlį pirkti, todėl buvo graži, madinga ir praktiška. Mes rekomenduojame atidžiau pažvelgti į neopreno maudymosi kostiumus.

Neoprenas - lengvas, minkštas, labai lankstus, universalus audinys su konkrečių savybių, pavyzdžiui, patvarumo, atsparumo temperatūros pokyčiams, atsparumas vandeniui, atsparumas mechaniniam ir cheminiam žalą, aplinkos saugos numerio.

Maudymosi kostiumai "Triangle" pagamintas iš neopreno

Neopreno maudymosi kostiumėlį "Triangle" - bet kokio sezono tendencija. Šis Australijos prekės ženklas vis dar yra "jaunas", bet jau gana populiarus ne tik tarp įprastų gražios pusės atstovų, bet ir tarp kino žvaigždžių.

Šio prekės ženklo neopreno maudymosi kostiumėliai skiriasi dėl jų modelių dizaino paprastumo. Ir, kaip žinote, minimalizmas ir paprastumas supjaustyti yra nepaprastai populiarus ir paklausus mūsų laikais. Paplūdimio "Trikampis" yra unikalus lapo pjūvis, kuris prisideda prie regėjimo krūties padidėjimo, todėl daugelis mergaitės gali pasijusti daug labiau pasitiki. Kai kurie modeliai, kuriems naudojami maudymosi kostiumėlių dizaineriai, pabrėžia seksualumą ir moteriškumą.

Maudymosi kostiumai "Trikampis" puikiai sėdi ant moteriškos figūros ir nesvarbu kokio dydžio jis yra: 38 ar 56. Bendra harmonija yra svarbi, todėl, pasiimdami savo maudymosi kostiumėlį, atsiminkite tai.

Norint sukurti neįtikėtiną ir unikalų ryškų vaizdą, turėtumėte pasiimti kelnaitės ir skirtingų spalvų lencės. Jei norite pritraukti mažiau dėmesio, pasirinkite viršutinę ir apatinę spalvas vienoje spalvų schemoje. Natūralu, kad labiausiai efektyvūs maudymosi kostiumai atrodys ant rauginto kūno, todėl prieš einant į jūrą galite apsilankyti soliariume.

Maudymosi kostiumėliai iš neopreno1 Paplūdimys iš neopreno2 Neopreno kelnaitės3
Neopreno kelnaitės4 Neopreno kelnaitės5 Maudymosi kostiumai iš neopreno6
Neopreno kelnaitės7 Neopreno maudymosi kostiumėliai8 Neopreno kelnaitės 9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 23 = 27

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: