Poros fotografavimas žiemą

Daugelis meilės porų stengiasi praleisti kuo daugiau laiko tarpusavyje, organizuoja romantiškus vakarus, eina į datas, pakviečia, fotografuoja, atleidžia geriausius gyvenimo momentus. Ir žiemos atsiradimas nėra kliūtis jiems, todėl šaltame sezono metu jausmai nėra šalti, galite surengti žiemos foto sesiją, kurioje yra meilės pora, kurioje jie galės pasakyti savo meilės istoriją.

pora žiemos nuotrauka 1 pora žiemos nuotrauka 2 pora žiemos nuotrauka 3

Žiemos fotosesija pora: idėjos ir ne tik

Šiandien yra tiek daug skirtingų nuotraukų seansų idėjų, kad nėra sunku pasirinkti kažką tinkamą sau. Visoms poroms siūlome keletą žiemos fotografijų idėjų ir, priklausomai nuo jūsų pageidavimų, juos galima papildyti arba visiškai pakeisti.

Taigi populiariausias ir romantiškas porų fotografavimas yra "meilės istorija". Paprastai tokia foto sesija prieš vestuves. Žiemą galite pasirinkti sau atskirtą vietą, tai gali būti parkas, tačiau daugelis nori miško, kuriame galite paslėpti nuo svetimų vaizdų. Pakabinkite ant medžių raides ir širdis. Kaip rekvizitą galite pasiimti su savimi stumdomas kėdes, kilimėlį, kuriame galite apsiausti kartu, sumuštinius ir karštą arbatą. Vadovaudamasi saldus pokalbiais ir prisimindamas viską, kaip jis prasidėjo, būsite pasinerti į šiltą meilės ir supratimo atmosferą, o fotoaparatas parodys jūsų jausmus rėmelyje.

Kitas gera vieta tokiai fotografavimo sesijai gali būti jūsų paties kiemas, kuriame jūs galite apsimesti. Gaukite labai juokingas ir ryškias nuotraukas. Po tokių žaidimų galite eiti į namus ir sušilti kartu, išgerdami karštą arbatą.

Prieš kelias dienas prieš fotografuojant, pagalvokite ir pakartokite porą pojūtį, kuri žiemą nepakenks jūsų sveikatai. Suteikite pirmenybę stovint. Jei pasirinkote sėdimąją padėtį, tada naudokite fotelį arba šiltą patalynę.

pora žiemos nuotrauka 4 pora žiemos nuotrauka 5 pora žiemos nuotrauka 6
pora žiemos nuotrauka 7 pora žiemos nuotrauka 8 pora žiemos nuotrauka 9
pora žiemos nuotrauka 10 pora žiemos nuotrauka 11 pora žiemos nuotrauka 12
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

7 + = 10

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: