Rihanna maudymosi kostiumėlyje | designremont.net

Rihanna maudymosi kostiumėlyje

Rihanna maudymosi kostiumėlį

Aktyvus vartotojas socialinių tinklų žvaigždė, žinomas r'n'b dainininkė Rihanna neseniai parašė savo nuotraukas maudymosi kostiumėlį, vėl pademonstruoti multi-million dollar visuomenę (bet tik Instagram 40 mln. Vartotojai prenumeruojate IT) gražioje, atspalvių kūno ir tatuiruotės ant klubų ir krūtinės.

Rihanna viliojanti bikini

Amerikiečių dainininkė buvo poilsiautojų su savo mergina, fotografas Melissa Ford, kuris, savo ruožtu, pavyko padaryti profesionalių fotografijų įžymybės aikštelė. Taigi, vienoje nuotraukoje grožis Rihanna basked į rožinė bikini saulės, turintis vyno taure, kita vertus - seksualus juodas bikini stovi pokylių salėje, ar maudytis baseine viduryje.

Rihanna maudymosi kostiumėlyje su atvira atgal Rihanna rožine bikini Rihanna juodu bikini
Rihanna juodi maudymosi kostiumėlį Gedulingos Rihanos formos Rihanna tatuiruotės

Tai nestebina, bet tik porą valandų Šios nuotraukos sugebėjo pelnyti daugiau nei 10.000 mėgsta. Ką mes galime pasakyti, tačiau dainininkas, kuris pernai tapo pirmąją pasaulyje atlikėjas, kurio pardavimai viršijo singlų ribą 100 mln., Žino, kaip nustebinti publiką.

"Karšti" vaizdai Rihanna paplūdimyje

Kaip jūsų įžymybė praleidžia atostogas? Pasirodo, kad 28-metų dainininkė mėgsta atsipalaiduoti savo mėgstamą Barbadosas. Neseniai ji lankėsi garsusis karnavalas Kadoment diena ryškiai maudymosi kostiumas su stilinga šukuosena ir makiažas. Mergina žino, kad ji visada yra dėmesio centre, bet todėl, kad net tada, kai ketinate važiuoti lenta su mente, priešais gerbėjų ir paparacų atrodė ginkluoti: saulėtą paplūdimio drabužiui ir aksesuarai.

Be to, tai ne vienintelis laikas, kai paplūdimyje garsenybės atrodė daugiau nei seksualus ir moteriškas. Pavyzdžius galima vadinti nesuskaičiuojamais. Taigi, atsipalaidavę Tailande, mergaitė parodė savo ploną figūrą ir burnos laistymo formas, dėvėdama juodą maudymosi kostiumėlį su audeklu ant nugaros.

Ką pasakyti, bet Rihanos paveikslėliai paplūdimyje visada yra pripildytos teigiama energija, vidine jėga. Ryškios spalvos, stilingi kostiumai, neįtikėtinai šukuosenos, makiažas, papuošalai - visa tai primena tikrą vaivorykštę.

Rihanna geltoname maudymosi kostiumėlyje Rihanna viduje maudymosi kostiumėlį Rihanna žaliame bikini
Rihanna kaubojaus kepurėje ir maudymosi kostiumėlyje Rihanna užsiima pramoginiais laivais Rihanna plaukia baseine
Rihanna atostogoje Barbadosas Rihanna atostogauja Tailande Rihanna paplūdimyje maudymosi kostiumėlį
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

67 + = 69

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: