Šilčiausias pirštines

šilčiausias pirštines

Įsigijimas iš šiltų pirštinių, ypač gyventojams šiauriniuose regionuose, gali tapti aktualus uždavinys, nes kai jūsų rankos šiltas, tada mes jaučiamės patogiai, oda išlieka minkšta ir elastinga, o spazmai laivų rankų, kurios gali net sukelti širdies priepuolius bei insultus, mes ne baisu.

Kokios pirštinės yra šilčiausias žiemai?

Prieš išvykdami į parduotuvę už tą pačią porą moterų šilčiausių pirštinės, jums reikia nuspręsti, ką jie bus naudojami ir, atitinkamai, kokios medžiagos turėtų būti.

Geriausias šiltas pirštines, kurios išgelbės jus net iš itin žemos temperatūros, yra įvairių sporto ir turistų drabužių gamintojų modeliai. Pavyzdžiui, labai populiarios įmonės pirštinės Kanados žąsis. Jie yra pagaminti iš specialios vandeniui medžiagos tankus ir turi šildytuvą-užpildas, kuris saugo rankas nuo vėjo ir šalčio. Tačiau šie pirštinės turi reikšmingų trūkumų: pirma, jie yra gana nepatogūs ir storio, ir, antra, labai sportišką išvaizdą ir nėra skirti kasdien dėvėti. Bet jei jūs ketinate žiemos žygis, tada verta pirmenybę teikti tokioms pirštinėms.

Antroje vietoje tarp šiltų pirštinių yra modeliai iš oda. Ši medžiaga tankiai supa ranką, puikiai šildo, palieka orą, taip pat atrodo gražiai ir elegantiška. Pirštinės pagamintos iš įvairių rūšių odos: avių, kiaulienos. Tačiau šilčiausias yra elnių odos pirštinės. Be to, be natūralaus kailio pamušalas dažnai būna izoliacijos vaidmuo. Tai yra ilgos šiltų odinių pirštinių, padengiančių riešą, yra geriausias pasirinkimas kasdien dėvėti esant stiprioms šaltims.

Suede - iš odos tipo, bet dėl ​​savo pirštines nėra toks populiarus, kaip ji yra labai reikalinga medžiaga, kuri lengvai nušluostyti, purvinas, pradeda šviesti. Todėl zomšos pirštinės gali jums gerai šildyti, bet mažai tikėtina, kad jie tęsis ilgai.

Vilnos pirštinės - labai populiarus ir žinomas ilgą laiką. Kailis gerai šildo net esant stiprioms šaltims. Šias pirštines ir kumštines pirštines tiekia vaikai. Tačiau vilnonės pirštinės greitai šlapios, taigi, jei nuspręsite žaisti snowballs ar tiesiog pateksite per sunkų sniegą, jūsų rankos gali greitai užšaldyti. Taip, dėvėti natūralios vilnos dygliuotos odos, kurios gali sukelti niežėjimą ir dirginimą ant odos.

Galiausiai vilna - Iš jos pagamintos pirštinės tinkamos rudeniui ir ne per šalta žiemą. Jis puikiai sušildo rankas, kol termometro lemputė nukrenta žemiau -5 °. Runos yra malonus dėvėti, skirtingai vilna yra minkšta ir maloni liesti, o ne daug slydimo, bet, taip pat vilnos, puikiai sugeria drėgmę ir šlapias.

Kiti šiltų pirštinių parinkimo kriterijai

Be medžiagos, kuriai verta atkreipti dėmesį, perkant šiltą pirštinę, yra ir kitų ženklų. Pirma, tai dydis. Net šiltiausios pirštinės neveikia savo atšilimo funkcijų, jei jos yra mažos arba didelės. Pernelyg daug pirštinių yra lengvai išpūsti vėjas, rankos jaustis per daug laisvai. Mažos pirštinės išsausės rankose esančius kraujagysles, kurios gali sukelti spazmus, todėl rankos dar labiau peršalamos. Prieš pirkite pirštines visada. Antras ženklas renkantis pirštines yra pamušalo kokybė, ji turėtų būti pagaminta iš kokybiškos medžiagos. Žiemos modeliams tai yra privaloma. Tiesiog odos pirštinės, net tankiausios ir aukštos kokybės, nepakaks jūsų šildymui. Galiausiai verta atkreipti dėmesį į siūlių kokybę, jei tokių yra. Jie turėtų būti plokšti ir plokšti, kad nešluotumėte rankos.

šilčiausias pirštines1 šilčiausias pirštines2 šilčiausias pirštines3
šilčiausias pirštines4 šilčiausias pirštines5 šilčiausias pirštines6
šilčiausias pirštines7 šilčiausias pirštines8 šilčiausias pirštines9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: