Striukės tinsulitei

striukės ant tvinklo

Per visą savo vystymosi laikotarpį žmogus bandė optimizuoti ir tobulinti dalykus, su kuriais jis yra apsuptas. Patobulinimo kriterijai yra daug: pratęsimo laikas, priežiūros supaprastinimas, išlaidų mažinimas. Tinsulate - moderni aukštųjų technologijų viršutinių drabužių izoliacija - sujungia visas šias savybes.

Tisnulejta iš kitų šildytuvų skirtumų:

  1. Dėl plonumo, pluošto pluoštas sudaro didelį užpildo paviršiaus plotą. Būtent šis veiksnys leidžia jam susikaupti daugiau "pastovaus" oro viduje, todėl geriau išlaikyti šilumą. Moteriškasis paras ant insulito gali apsaugoti nuo šalčių iki -60 laipsnių.
  2. Šis užpildas sugeria labai mažai drėgmės - mažiau nei 1% jo svorio. Tai daug geriau tinka lietingam ir sniegui, o ne natūralioms medžiagoms, kurios aktyviai sugeria vandenį.
  3. Tinsulate - ne mažesnis kaip pūkų ir plunksnų aplinkosaugos požiūriu. Tai visiškai hipoalerginis užpildas.
  4. Apatiniai drabužiai yra atsargūs.
  5. Ilgą laiką medžiaga nepraranda savo pradinių savybių.

Šildytuvo striuko priežiūra

Skirtingai nuo viršutinio drabužio pūkui, šiuos produktus galima plauti ir kelis kartus plauti skalbimo mašinoje. Reikalavimai yra tokie patys kaip ir daugeliui dalykų šiandien: subtilus režimas, mažas apsisukimų skaičius per nugaros ir 30-40 laipsnių temperatūros. Paprastai specialios rekomendacijos nurodomos pačiam dalykui.

Thinsulate po plovimo ne pertrauka ir nepraranda apimtis (kuri leidžia mums išlaikyti ore viduryje - ir todėl šilumos). Po skalbimo pakanka išplėsti ir šiek tiek pakratyti, kad produktas sugrįžtų į pradinę formą. Moterų švarkai apie tinsuleyte - sandorį tiek suaugusiems ir merginos, nes jūs neturite jaudintis sausas valymas.

striukės ant tinsulate1 striukės tinsuleith2 striukės ant tinsulate3
striukės tinsulite4 striukės ant tinsulate 5 striukės ant tvinklo
striukės ant tinsulate 7 striukės ant tinsulateite8 striukės ant tvinklo
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

45 + = 54

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: