“Vogue Cap”

"Vogue Cap"

Šį sezoną mados viršūnėje buvo originalus, stilingas ir nepaprastas dangtelis su užrašu "Vogue". Verta paminėti, kad ši tendencija aksesuaras atsirado ne taip seniai, bet iš karto laimėjo garsiausių mados moterų pripažinimą ir meilę. Nenuostabu, kad tokio tipo skrybėlę skolina iš žmogaus drabužių spinta. Tačiau, nepaisant to, moterų atvaizduose ji atrodo labai koketiška ir žavi. "Vogue" dangtelio forma yra ilgesnė nei kojinių forma. Dėl šios rūšies siuvimo, ją galima dėvėti įvairiais būdais, o tai labai padidina drąsių ir stilingų vaizdų kūrimo galimybes.

Ar norite atskleisti klasikinį vaizdą su neįprastais aksesuarais? "Cap-sock" arba "cap" bus puikus būdas realizuoti jūsų pageidavimus. Tai labai ryškus ir bet kuriuo atveju taps gurkšnotų svogūnų gelbėtoju. Jei turite kokių nors abejonių, verta dėvėti tokią skrybėlę, nes jūs nežinote, su kuo galima sujungti, tada tolesni patarimai tikrai padės žaismingai, jaunatviški ir, svarbiausia, stilingi.

"Vogue" dangtelis - su ko dėvėti?

Šie galvos apdangalai bus tinkami beveik bet kokiam drabužių ansambliui. Norint pagaminti daugybę stilingų ir originalių lankų, verta pirmenybę teikti tamsioms skrybėlėms su kontrastiniu užrašu.

1 galimybė. Megztos "Vogue" skrybėlės puikiai derinamos su dviratininko striukė-juoda oda. Papildomi odiniai aksesuarai ir antblauzdžiai aiškiai nebus nereikalingi. Atkreipkite ypatingą dėmesį į tai, kad toks drąsus atvaizdas makiažui turėtų būti ryškus ir šiek tiek provokuojantis.

2 variantas. Apklijavimas drabužiais dabar yra populiarumo viršūnėje. Norėdami tai padaryti, sujunkite žiaurų striukę su vandens kelnaitės, šortai ir megztu skara. Daugiašališkumo poveikis pasiekiamas, derinant skirtingų tekstūrų daiktus. Įpilkite svogūną su pirštu.

3 variantas. "Black Vogue" dangtelis puikiai tinka įprastam vaizdui, kurį galite pagaminti iš siauros kelnės, didžiuliai megztiniai ir sutrumpinti sluoksniai.

Vogue1 dangtelis Vogue2 dangtelis "Vogue Cap"
Vogue4 skrybėlė Vogue5 dangtelis Vogue6 dangtelis
Vogue7 skrybėlė "Vogue Cap" Vogue9 dangtelis
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: