Uogas iš raudonųjų kalnų pelenų – paprastas receptas

uogienė iš raudonųjų pelenų paprasto recepto

Žavėtis, kartais ryškiai raudonos kraujosruvos kekių šermukšnio grožis, daugelis net nesuvokia, kad galima ne tik gaminti maistą dieviškai skanūs, bet ir labai vertingas ir terapinis uogiene. Rekomenduojame paprastus receptus, skirtus gurmanams gaminti iš grynos formos kalnų pelenų, taip pat kartu su obuoliais, apelsinu ir riešutais.

Kaip virti džemą iš raudonųjų pelenų namuose - paprastas receptas

Ingredientai:

 • Raudona akmenys - 995 g;
 • išgrynintas vanduo - 620 ml;
 • cukrus - 1,5 kg.

Paruošimas

Prieš džiovinimo paruošimą kalnų pelenus pirmiausia reikia nuimti nuo kirminų, plauti ir užpilti vandeniu dvidešimt keturias valandas. Per šį kartą kas šešias valandas mes pakeičia vandenį švariu vandeniu.

Be to, kai vandens ir išgrynintas iš cukraus minėta transportavimo COMPOUNDING proporcijos virti cukraus sirupo, komponentų maišymą į lėkštę, ir kaitinama su dažnai maišant ir virti, kad ištirptų visas saldus kristalai.

Rowan mes sujungti ant sieto, leiskite jį nusausinti ir perkelti į virinant sirupą. Paną iš naujo virinant, pašalinkite jį iš plokštelės ir palikite atvėsti kambario sąlygomis. Dabar mes užsiimame pynimo uogomis kituose laivuose, dar kartą įdėdami sirupą į vidutinį ugnį ir 20 minučių virkite be uogų. Po to, švelnios masės burbuliuoja, mes perkelti kalnų pelenus ir kepti jam dar dvidešimt penkias minutes. Mes supakuojame delikatesą pagal anksčiau paruoštus sterilius konteinerius, užplombuotus dengtais dangčiais ir pasukdami jį po "kailis" lėtai aušinantis ir savaime sterilizuojant.

Uogas iš raudonųjų pelenų - paprastas receptas su obuoliais

Ingredientai:

 • Raudona akmenys - 995 g;
 • obuoliai - 995 g;
 • išgrynintas vanduo - 420 ml;
 • cukrus - 1,9 kg.

Paruošimas

Jei yra laiko, šermukšnis, kaip ir ankstesniu atveju, geriausia iš anksto mirkti per dieną, reguliariai keičiasi vandenys. Procesas, kuriuo siekiama paspartinti gali tiesiog Rowan vaisių virti šiek tiek pasūdytame vodichke dviejų iki trijų minučių, tada išmesti į sietą ir išskalauti švariu vandeniu.

Nors skystis tekėja iš kalnų pelenų, mes gaminame obuolius. Mes išlaisvina iš šerdžių vaisius sėklomis ir stiebais, o po to mes nupjautame mėsą į kubelius. Žievelę taip pat galima išvalyti arba palikti kaip reikia.

Vandens ir cukraus sirupo, virti, kad pirmiau aprašytas receptas rekomendacijas, tada praleiskite jį kubeliai paruoštus obuolius ir šermukšnio. Pakartotinai verdant, virkite džemą keturiasdešimt penkias minutes, išlaikydami vos pastebimą virinimą.

Paruoštas Pīlādzis ir obuolių gydyti suyra paruošti iš anksto sauso ir sterilaus stiklinį indą uždaromos virti penkias minutes su dangteliais ir paversti juos pagal apačios į viršų "kailio" dėl samosterilizatsii ir lėtai aušinimo.

Labai skanus uogienė "Karališkuoju keliu" iš raudonos akies su apelsinu - receptas

Ingredientai:

 • Raudona akmenys - 995 g;
 • oranžinė - 395 g;
 • išgrynintas vanduo - 220 ml;
 • graikiniai riešutai - 1 sauja;
 • cukrus - 1,2 kg.

Paruošimas

Šiuo atveju pridedame apelsinų ir riešutų. Tai pasirodys tiesiog karališkai skanus ir neįtikėtinai kvapnus.

Norėdami įdiegti receptą, paimame iš klasterių kalnus pelenus, gerai nuplaukite, išdžiovinkite ir atsiųskite į šaldiklį keletą valandų. Tai dar vienas būdas atsikratyti raudonųjų uogų būdingų kartumo.

Užšaldyta giraitė dedama į puodą, užpilama stikline vandens ir įdėti į viryklę. Po virinimo, vanduo yra nusausinti, uogų perkelti dubenėlį į kitą, ir iš sultinio ir cukraus ruošiant cukraus sirupo, todėl iš mišinio virti ir laukia ištirpinant kristalai maišant.

Dabar mes praleisti sirupas Rowan, nulupti ir supjaustyti į keletą gabalų apelsinų skiltelės, virėjas skanėstą keturiasdešimt minučių, tada pridėkite kapotų riešutų ant plokštelės ir surengė dar dešimt minučių. Mes laikome tokį karališką džemą ir bet kokį kitą - sterilų, hermetiškai sandarias stiklaines.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

53 − = 49

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: