Žiedinių šilkmedžių užrašai | designremont.net

Žiedinių šilkmedžių užrašai

žiedų šilkmedžio ruošiniai

Mulberry arba, kaip ji taip pat vadinama šilkmedžio ar šilkmedžio, kiekvieną vasarą sugadina mus savo saldžių, sultingų ir skanių uogų, kurios taip pat yra labai naudingos.

Ką galite pagaminti iš šilkmedžio žiemai?

Kaip ir visos kitos uogos, šilkmedžio gali būti surinkta ateityje. Jis gali būti įšaldytos, plėsti pirmąjį vieną valandą į šaldiklį vienu sluoksniu ir tada supilkite į vieną paketą, užsegamas, nuėmus oro ir siųsti saugojimui į šaldiklį.

Taip pat šilkmedis puikiai džiovinamas. Norėdami tai padaryti, uogos yra išdėstyti ant kepimo skardos vienu sluoksniu, ir paliko po atviru dangumi, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių penkių iki septynių dienų, retkarčiais pamaišydami.

Jei plauti šilkmedžio pro sulčiaspaudė, rezultatas yra sulčių, kad yra šiek tiek saldintas ir sterilizuoti, galima uždaryti žiemai ir mėgautis iš šilkmedžio ištisus metus sulčių skonį. Tuo pačiu tikslu džemas arba uogienė, paruošta iš šviežios šilkmedžio, kuri, jei tinkamai paruošta, puikiai išsaugoma net ir kaprono dangteliais, yra tobulas.

Žemiau mes pateikiame keletą šilkmedžio ruošinių receptų žiemai.

Žiemos marmeladas iš šilkmedžio

Ingredientai:

  • šilkmedžių uogos - 1 kg;
  • granuliuotas cukrus - 1,2 kg;
  • citrinų rūgštis - 2,5 g.

Paruošimas

Mulberry uogos nuplaunamos vandenyje, įdedamos į emaliuotus indus, supilamas cukrus, sumaišomi ir paliekami atskirai tris ar keturias valandas, kad išskirtų sultis. Tada įdėti į viryklę ir iškepti, reguliariai maišant. Mažinkite šilumą iki minimumo ir kepkite apie valandą, retkarčiais sumaišykite ir nuimkite putas. Pasibaigus kepimui mesti citrinų rūgštį, gerai išmaišyti ir iškart išpilti iš anksto sterilizuotus stiklainius ir supilti juos su virintais dangčiais. Prieš atvėsinimą įpakuojame šilta antklodė, tada laikykite jį saugykloje, pageidautina vėsioje ir būtinai tamsioje vietoje.

Kompozicija vyšnia ir šilkmedžio žiemai

Ingredientai:

  • šviežios šilkmedžio uogos - 100 g;
  • marmeladinis marmeladas žiemai

  • šviežios uogos vyšnios - 200 g;
  • granuliuotas cukrus - 1 stiklas;
  • citrinos rūgštis - 0,5 šaukštai.

Paruošimas

Vynuogių ir šilkmedžių uogos išplaunamos, džiovinamos ir supilamos į praplauktą ir sterilizuotą tris litrų stiklinę. Pridėti cukraus, citrinų rūgštis, pripilkite verdančio vandens, kaitinti suristi dangtis ir apverskite aukštyn apatinį rezervą, kol kietas, šiltas apklotas suvynioti.

Kompotą laikome kietoje tamsioje vietoje.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

92 − = 82

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: