Bylo to fetální nebo měsíční?

fetální praní nebo měsíčně

Existují případy, kdy na pozadí těhotenství žena vypadá, že má výtok podobný menstruaci. Takzvané mytí plodu během těhotenství není normou. Po oplodnění vajíčka v těle ženy se vyrábí těhotenský hormon, progesteron, který zavádí své "opravy" do měsíčních cyklů. Přítomnost krvavého výboje může naznačovat jeho nedostatečnost.

Příčiny umytí plodu

Jak již bylo uvedeno výše, důvodem pro promytí plodu může být nedostatečné množství progesteronu. V tomto případě hormonální nerovnováha podporuje obnovu endometria, což je odchylka od normy. Tento proces neovlivňuje ani embryo, ani místo připojení a neohrožuje těhotenství.

Další příčinou krvácení může být oddělení placenty nebo plodového vajíčka. V tomto případě těhotná žena může vzít to na umývání plodu a ztratit dítě. Příčiny odloučení mohou mít jiný charakter: hormonální nerovnováha, zmrazené těhotenství. Ušetřit těhotenství s částečným odloučením je možné pouze s včasným přístupem k lékařské péči. Při absolutním oddělení plodu nebo placenty nelze udržovat těhotenství.

Dalším důvodem výskytu krvavého výtoku může být mimořádné těhotenství.

Jak se umýt plod?

Symptomy mytí plodu se objevují hlavně v odhadovaných dnech měsíce. Vylučování se liší od běžné menstruace s nepatrným množstvím a posledních dvou nebo tří dnů. Mohou mít hnědou nebo růžovou barvu.

Bez ohledu na to, jak je plod vypláchnut a kolik dní je, je nutné se s ním poradit a konzultovat. Pouze odborník může určit závažnost situace a vyvodit jisté závěry.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: