Děti prince William a Kate Middleton

Děti prince William a Kate Middleton

Šťastný pár v lásce a nyní mladá rodina - William a Kate se datují od roku 2003. Připomeňme si, že se v roce 2011 v luxusním Westminsterském opatství oženili. Už rok po této významné události pro celý svět, novomanželé potěšili publikum s narozením dědice na královský trůn.

George Alexander Louis - první narozen

22. června 2013 se v londýnské klinice sv. Marie na světlo objevilo ovoce lásky, William a Kate - son George Alexander Louis. Od prvních dnů života, dítě bylo obklopeno popularitou a slávou, paparazzi snili fotografovat, jak dítě roste a rozvíjí se, ale jeho rodiče opatrně střežili své dítě před nadměrným přílivem novinářů a fotografů. Společně se svým synem cestují po celém světě, hrají hry a účastní se důležitých obchodních schůzek, protože George potřebuje zvyknout si na vysoký stav z dětství. Chlapec, stejně jako všichni novorozenci, byl zpočátku poněkud rozmarný, hodně plakal a neklidně spal, ale stále silnější, stal se docela aktivní a pohyboval se. Rodičům se podařilo nasměrovat energii správným směrem a vnutit mu lásku ke sportovním hrám. Zvláště dítě přitahuje plavání a běh. Nenechá si ujít příležitost k vodě a ponořit se do vodních procedur, a také miluje trávení času s otcem a hraje se.

Dcera Charlotty Elizabeth Diany

A již 2. května v roce 2015 byla královská rodina doplňována dalším dítětem. Tentokrát Kate Middleton porodila dceru. Zásobovatelé dokonce nabídli, že se budou sázet na jména dětí prince Williama a Kate, ale po chvíli se všechno uklidnilo a dívka se jmenovala Charlotte Elizabeth Diana. Taková dlouhá jména jsou normou pro Brity. Kníže William, jako otec a manžel, který se staral, neopustil svou manželku od chvíle, kdy dorazil na kliniku Panny Marie. Byl přítomen při narození sám, pomáhá všemi možnými způsoby překonat únavu po nich. Vyjížděla na verandě, rodina byla pozdravena s bouřlivým potleskem a výkřiky, ale tato záležitost vůbec nerušila, klidně spala v rukou své matky. Novorozená princezna se stala čtvrtou v dědictví po dědečkovi Charlesovi, otci a bratrovi George. Na počest narození syna prince Williama a Kate Middletona v Londýně byl Tower Bridge osvětlen růžovými světly. Celý svět se radoval a byl šťastný pro šťastnou královskou rodinu.

Myslím, že brzy uslyšíme, jak vyrůstá druhé dítě Prince William a Kate Middleton.

Děti prince William a Kate Middleton1 Děti prince William a Kate Middleton2 Děti prince William a Kate Middleton3
Děti prince Williama a Kate Middletonové4 Děti prince William a Kate Middleton5 Děti prince William a Kate Middleton6
Děti prince Williama a Kate Middletonové7 Děti prince Williama a Kate Middletonové8 Děti prince William a Kate Middleton9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 2 = 7

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: