Indikace císařského řezu podle vidění

indikací pro císařský řez pohledemJak víte, proces porodu je vážným testem pro tělo. To je důvodem, proč nelze doručení provádět klasickým způsobem - prostřednictvím přirozených patrimoniálních způsobů. Konkrétně, poměrně často u matku, která má zrakové problémy, je porod provedena císařským řezem.

Proč mají lidé se špatným zrakem císařský řez?

U těhotných žen s výraznou krátkozrakostí může být přirozené porodění velmi nebezpečné. Věc je, že během pokusů, když žena potřebuje tvrdě tlačit, dochází k deformaci celého organismu. Výsledkem je zvýšení arteriálního tlaku a tím i nitrooční tlak. To vše může vést k tomu, že nádoby obsažené ve skléře (oční skořápka) začnou praskat.

V myopii je pozorována ještě nebezpečnější situace (patologie doprovázená protažením a vyčerpáním sítnice). V důsledku toho se špatným zrakem a v případě, že cesarean není pro tuto poruchu proveden, existuje vysoká pravděpodobnost oddělení sítnice, která je plná ztráty zraku.

V jakých případech je pro špatné vidění nutné mít císařský řez?

V lékařství existuje taková věc jako svědectví císařského řezu podle vidění. Zřetelně označují ty oční onemocnění, při nichž se výdej provádí výhradně císařským řezem.

Takže pokud je krátkozrakost budoucí matky větší než (-) 7 dioptrů - to je indikací pro operaci císařského řezu. Nicméně, všichni jednotlivě a současně berou v úvahu nejen závažnost poruchy, ale také rysy průběhu těhotenství. Pokud jde o hyperopii, nejde o indikaci operace.

Mluvíme také o tom, jaký druh poruchy zraku dělá císařský řez, je třeba říci o takových porušeních, jako jsou:

  • degenerace sítnice;
  • změna části sítnice nebo zranění;
  • při jaké pohledu se císařský řezoperace očí v anamnéze (obvykle kvůli oddělení sítnice).

Mluvit o tom, zda provést císařský řez při slabém zraku, je třeba poznamenat, že existují určité oční choroby, ve kterých ophthalmologists radím těhotné ženy. Především se týká degenerativních procesů sítnice s velmi špatnými očními cíli. Důvodem je to, že vzhledem k redistribuci krve během těhotenství, průtok krve v sítnici oka může být velmi snížena, že by mělo za následek nevratné následky pro ženy - zvýšení krátkozrakost, a v některých případech dokonce slepotu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 70 = 72

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: