Jak si vybrat skateboard pro dítě ve věku 9 let?

jak vybrat skateboard pro dítěVýběrem dětský skateboard - nelehký úkol, protože jízda na tomto zařízení je dost traumatizující zábavy, a proto rada by měla být co nejspolehlivější a byla zajištěna bezpečnost dítěte, jak je to jen možné.

Rodiče dětí ve věku základní školy jsou zpravidla znepokojeni získáním těchto prostředků pro bruslení. V tomto článku vám řekneme, jak si vybrat vhodný skateboard pro dítě ve věku 9 let a na co by se měla věnovat zvláštní pozornost.

Jak vybrat velikost skateboardu pro dítě?

První věc, kterou musíte věnovat při výběru skateboardu pro děti, je jeho velikost. K tomu, aby dítě bylo pohodlné k jízdě, měla by deska odpovídat jeho výšce. Takže pro dítě ve věku 9 let, jehož růst již překročil hranici 140 cm, byste si měli vybrat střední skateboard. Pokud není devětletý školák příliš vysoký, měli byste zvolit mini-velikost zařízení.

Který skateboard je nejlepší pro dítě?

Ve věku devíti let je dítě zpravidla již schopno si vybrat svou oblíbenou desku. Nicméně je třeba si uvědomit, že hlavní věc v dětském skateboardu není vnější design, ale vysoká kvalita a použití vhodných materiálů.

Levné plastové modely nebudou schopny poskytnout maximální spolehlivost pro devítiletého, který se právě seznámí s tímto sportem. Proto je pro začátečníky lepší vybrat skateboard vyrobený z takového materiálu, jako je kanadský javor. Desky z tohoto lisovaného dřeva jsou podle odborníků nejtrvanlivější a ideální pro výcvik budoucích sportovců.

jak vybrat skateboard pro dítěKolečka na skateboardu by neměla být příliš velká pro to, aby ji dítě snadno zvládlo. Konečně by se měla věnovat zvláštní pozornost kolejům nebo závěsům, které se nacházejí přímo pod deskou. Aby bylo zajištěno maximální zabezpečení vašeho dítěte během lyžování, musí být koleje poměrně těžké a velké.

Požadavky mladých rodičů zpravidla uspokojují produkty takových amerických značek jako Blind, Santa Cruz, Alien Workshop nebo Black Label. Levnější desky čínských výrobců nemusí být pro vaše dítě v bezpečí, takže si nekupujte toto zařízení.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

85 − = 81

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: