Sport po císařském řezu

sport po císařském řezu

Každá žena snila, aby se rychle vrátila do svých forem, které měla před těhotenstvím. Nejvíce se zajímavou situací trpí ztráta krásného tvaru břicha, který se po dobu 9 měsíců táhl a změnil obrysy. Kromě toho žaludek trpí, jestliže vše ostatní komplikuje operace. Některé matky jsou tvrdě tlačeny skutečností, že jejich formy ztratily své prenatální kouzlo. A jsou připraveni brzy začít tisknout i po císařském řezu.

Ale neměli byste být tak spěcháni. Za prvé, děloha se po operaci nezmírnila, a proto se břicho může podstatně vyklenout a to je norma. Za druhé, trvá to, že se vaše pleť vrátí zpět do normálu a přijme potřebný tón.

Pomozte jí v tomto:

  • používejte hodně tekutiny;
  • peeling na kůži žaludku a namazat olivový olej nebo speciální olej pro pružnost pokožky;
  • nosit obvaz po porodu, ale také pomůže podpořit vaše oslabené břišní svaly po císařském řezu;
  • vyloučit vše sladké, moučné a smažené.

Fyzický stres po císařském řezu

Co se týče cvičení a sportu po císařském řezu, neexistuje jednostranná odpověď, pokud je možné začít s tréninkem. Vše závisí na kvalitě pooperačního zotavení a na stavu stehu: vnitřní - na děloze a vnější - na žaludku.

Poraďte se s lékařem nebo alespoň počkejte na standardní 6 měsíců. Všechno potřebuje opatření a kompetentní přístup. Nebude to prospěšné pro ženu, pokud počkáte půl roku a poté náhle začnete pro výkonové cviky a hodiny cvičení po císařském řezu.

Cvičení pro tisk po císařském řezu

Již od prvních týdnů po návratu domů můžete provádět základní věci, které pozitivně ovlivní vaši postavu.

Začněte postupně zvykat své tělo na napětí:

  • držte si záda rovně, to umožní, aby vaše břišní svaly byly vždy v mírném tónu, což bude první krok na cestě k vážnějším cvičením;
  • chodit s dítětem a neseděte na lavici, takové postupné zatížení, zvyšte vytrvalost svého těla;
  • provádět základní talíře a otáčky s trupem, s těmito cviky podporujete zádové svaly, které hrají důležitou roli při formování úzkého pasu a plochého žaludku a také přispívají k spalování tuku.

fyzická aktivita po císařském řezu

Když přijde čas a máte pocit, že máte dostatek síly k tomu, abyste udělali něco vážnějšího, a pak se nepokoušejte běžet do posilovny. Vyberte si pro sebe aerobik třídy nebo aqua aerobik, dělat Pilates.

Během výcviku by se šev neměl obtěžovat. Pokud máte pocit, že bolesti nebo tahají, jsou po císařském řezu bolesti břicha, je lepší zastavit cvičení a vrátit se k předchozímu kroku. Navštivte také lékaře, abyste zjistili příčinu bolesti.

Také víte: Vy, jako maminka, všechny období podle druhu vypadají nebo se zdají být prostě v pořádku! Vaše dítě vymaluje vás lépe než jakýkoli úzký pas, a pas se vrátí, pokud vynaložíte veškeré úsilí!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

33 − 31 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: