Ako rozmazávať komáre kousnuť dieťaťu?

ako kŕmenie komára kousne dieťaťuBolo to dlho očakávané leto. Deti majú tráviť čas vonku. Toto je obdobie výletov do detských táborov, cestovanie do mora a do lesa. Kdekoľvek ste kdekoľvek, v našich zemepisných šírkach sa môžete stretnúť s takýmto hmyzom ako s komármi. Každý vie, aké nepríjemné sú jeho kousky. Svrbenie a nepríjemné pocity u dospelých i detí. Otázka, ako škreba komára kousnuť dieťaťu, aby bola bezpečná a účinná, zostáva skutočným problémom už mnoho rokov.

Ochrana proti komárom

Predtým, než odošlete svoju drvinu do prírody, uistite sa, že tento hmyz nehne. Rozmanitosť krémov, ktoré sú pre deti komárom, je teraz taká veľká, že niekedy ani predajcovia lekární nemôžu jasne povedať, čo je pre vaše dieťa najlepšie.

Najobľúbenejšie z nich sú:

  1. Off deti "jemná ochrana", detský krém z komárov. Zloženie tohto lieku zahŕňa Aloe vera, ktorá zmení pokožku dieťaťa a zároveň ho chráni. Tento krém ochráni vaše drobky pred nákastmi komárov 2 hodiny po ich aplikácii. Pre deti vo veku troch rokov.
  2. GARDEX Baby, krémový gél na ochranu proti komárom. Táto droga je vhodná aj pre najcitlivejšiu pleť. Obsahuje výťažky z plantajnu a harmančeka. Trvanie krému je 2 hodiny po aplikácii. Môžete použiť deti od troch rokov.

Opravné prostriedky pre komáre 2 v 1

Teraz na trhu môžete nájsť produkty, ktoré vám umožnia používať, a to ako na zabránenie uhryznutí komárov, tak aj po. Tieto finančné prostriedky zahŕňajú:

  1. MOSQUITALL «Ochrana pre deti», krém z komárov 2 v 1. O tomto agentovi je možné povedať alebo povedať presne, že pomáha pri uhryznutí komárom deťom, v skutočnosti je to najrozšírenejšia príprava na celom svete. Krém poskytuje vašemu dieťaťu ochranu dve hodiny po aplikácii. Môže sa použiť aj po hrýznutí komárom. Krém odstraňuje podráždenie pokožky a zmäkčuje ju. Určené pre deti, vek roka.
  2. "NAŠA MATKA", detský krém z komárov. Táto droga je hypoalergénna. Z rastlín v jeho zložení patrí karafiát, harmanček a rašelina. Trvanie lieku je až 3 hodiny. Môžete požiadať o jeden a pol roka. Jedná sa o jeden z mála nástrojov, ktoré poskytujú ochranu pred hmyzom, ako aj to, čo sa môže rozmazávať pri kýchaní komára u dieťaťa, aby sa nepoškodilo.

Nápravné opatrenia po nákaze komárom

Tak sa stane, že ste sa nepodarilo zabrániť situácii, keď komáre kousnuť dieťa. Existujú nástroje, ktoré rýchlo pomáhajú vyrovnať sa s podráždením pokožky a zmierniť svrbenie.

  1. Psili Balm, gélu. Má antihistamínové, chladiace a upokojujúce vlastnosti. Vďaka héliovému podkladu sa ľahko nanáša a nezanecháva žiadne zvyšky. Upozorňujeme, že pri jeho používaní sa neodporúča, aby ste uhryzli. Použitie pre deti od dvoch rokov.
  2. Off After Bite, sprej. Veľmi rýchlo odstraňuje podráždenie a svrbenie. Pomáha odstraňovať nepohodlie nielen z uhryznutí komárov, ale aj pri kontakte s žihľavkou alebo medúza. Odporúča sa používať ju pre deti staršie ako 2 roky.
  3. Fenistil gél. Táto droga bojuje dobre so svrbením a alergickou reakciou na komáre. Ochlazuje pokožku. Liek sa môže používať od narodenia.

Časovo osvedčené prostriedky na uhryznutie hmyzom

Ak nemáte kúpu masti na sklade po uhryznutí komárov pre deti, pediatri odporúčajú, aby ste zmes pripravili sami. K tomu budete potrebovať soľ, sódu a trochu vody. Soľ a sóda sa majú odobrať v rovnakých pomeroch a zriediť studenou vriacou vodou do stavu homogénnej kaše. Potom ju položte na vatový tampón a pripevnite ho k uhryznutiu.

Len ďalším prostriedkom ako je mazanie dieťaťa proti komárom a zastavenie svrbenia a podráždenia je dobre známy vietnamský balzam "Asterisk". Treba však pripomenúť, že je veľmi koncentrovaný a má silný zápach. Preto sa pre deti do troch rokov neodporúča používať. Rovnako ako by ste nemali dať na tvár dieťaťa. A aplikovať to jednoducho - malé množstvo balzámu by sa malo aplikovať na miesto, kde komáre kousnu.

Alergia ku kúpaniu komárov

V súčasnosti sa častejšie objavujú prípady, keď sa pediatričia obracajú na pomoc pri alergickej reakcii na hmyz. Ak spozorujete, že sa uhryznutie komára u dieťaťa zhoršilo a spolu s ním existujú ďalšie alarmujúce príznaky: rýchle dýchanie, krém z kúskov komárov pre detibolesť svalov, vyrážka, potom môže signalizovať alergickú reakciu. V takejto situácii musíte okamžite zavolať lekára.

Aby vaše deti boli 100% chránené a dlho očakávaná dovolenka je úspešná, dávajte pozor na prostriedky na ochranu pred hmyzom. Koniec koncov, je lepšie zabrániť týmto malým problémom, než aby ste potom zažili nepohodlie alebo zavolajte lekára.

No, ak sa vám nepodarilo chrániť, a dieťa bolo uhryznuté komármi, teraz existuje veľa liekov, ktoré veľmi rýchlo môžu zbaviť dieťa svrbenia a alergií.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

49 + = 50

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: