Bielizna termoaktywna Adidas

bielizna termiczna Adidas

W zimnych porach roku šport i długi pobyt na świeżym powietrzu, którego temperatura zwykle jest dużo niższa od Zera, Moga STAC się prawdziwą tortura, jeśli wcześniej nie będziesz się odpowiednio ubierać. Prawidłowe ciepłe ubranie Zaklada wielowarstwowość A Pierwsza warstwą jest zazwyczaj wysokiej JAKOSCI bielizna termiczna, na przykład bielizna termiczna Adidasa.

Funkcje bielizny termicznej

Główna funkcją bielizny termicznej jest utrzymanie komfortowej temperatury ciała i unikanie przechłodzenia. Osiąga się do Poprzez DWA procesy: Po pierwsze, ogrzewanie - Materiali visokotehnološko niezawodnie utrzymują CIEPLO w środku, nie pozwalając organizmowi ostygnąć; Po Drugie, usunięcie nadmiaru wilgoci, ponieważ bez względu nu da, jak zimno jest na ulicy, z aktywnymi ruchami NASZ organizm zaczyna produkować lonec, ktorý w jakościowej bieliznie termicznej jest usuwany Z ciała, pozostawiając kraju suchym. W końcu, jeśli zmokniecie w chłodzie, najprawdopodobniej nieuchronnie doprowadzi narediti przeziębienia. Jest na zresztą główna różnica jakościowa nowoczesnej bielizny termicznej wykonanej z MATERIALOW syntetycznych z zestawów wykonanych z bawełny lub wełny. Obie dobrze się ogrzewają, ale Przy usuwaniu wilgoci włókna NATURALNE radzą sobie znacznie gorzej niz najnowsze osiągnięcia w przemyśle tekstylnym.

Istnieją cztery Kategorie bielizny termicznej, w zależności od warunków, w jakich Beda stosowane: jedwab, średnia, ciężka i polarna Waga. Pierwsze dwie Kategorie SA doskonałe narediti aktywnego uprawiania sportów - snowboardu, narciarstwa, biegania, szybkiego chodzenia, A trzecie i czwarte SA przeznaczone narediti długiego pobytu w chłodzie, spędzania nocy w namiocie, na przykład, jeśli idziesz nu Kemping lub chcesz spędzić caly dzien nu wędkowaniu .

Bielizna termiczna Adidas

Cala bielizna termoaktywna Adidas została opracowana Z uwzględnieniem najnowszych odkryć m dziedzinie konserwacji termicznej i usuwania wilgoci. W swoich zestawach stosuje się dwie opatentowane technologie:

  1. CLIMAWARM ™ do materiał syntetyczny, który pełni funkcję izolacji termicznej w bieliźnie termicznej. Jego je bil všeč, ker je bilo to, kar je bilo zares čisto, vendar ni bilo tako. Ponadto, materialna uporaba je nadvse primerna za uporabo v ludzkie ciało.
  2. FORMOTION® - Technologia specjalnego cięcia 3D, dzięki której odzież jest gesto osadzona na Ciele i staje się dosłownie "Druga skórą".

Damska bielizna termoaktywna Adidas za elastyczne bluzy i legginsy, produkowane w kilku liniach. Na szczególną uwagę zasługuje bielizna termiczna Adidas TECHFIT, ktorá dzięki wstawkom Z unikatowego unikatowego materiału Powerweb nie tylko ociepla i Poty, ale również tworzy odpowiednią muskularną rame.

bielizna termiczna Adidas1 bielizna termiczna Adidas2 bielizna termiczna Adidas3
bielizna termiczna Adidas4 bielizna termiczna Adidas5 bielizna termiczna Adidas6
bielizna termiczna Adidas7 bielizna termiczna Adidas8 bielizna termiczna Adidas9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

95 − = 85

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: