Čo je teplejšie – kožušinový kabát alebo ovčiak, čo je lepšie pre zimu?

že je teplejšia ako kožušinový náter alebo ovčiak

Pred začiatkom zimnej zimy je vždy ťažké rozhodnutie: aký druh oblečenia si vyberiete? Čo je teplejšie - kožušinový kabát alebo ovčiak - toto dilema neustále znepokojuje ženy módy, ktoré sa chcú čo najlepšie chrániť pred chladom, ale zároveň vyzerajú štýlovo a elegantne. Je rozumné pochopiť, čo je najlepšie kúpiť na zimu.

Čo je lepšie - ovčiak alebo kožušinový kabát?

Jeden z módnych domov bol experiment. V mrazu boli pri -20 ° C dievčatá približne rovnakej výšky, veku a hmotnosti, s norkom a modelom ovčieho kožu na holom trupu. V prvom prípade dievča zostalo v mrazu 25 minút a v druhej 30 minút. Ale je tu jedna nuance, vec z strihaného alebo tweezed hromadu s prechladnutím je oveľa horšie. Kožušinový výrobok bude mať prednosť pred indikátormi, ak je vnútorná hromada silná, hustá, s bohatou podsadou.

Čo je lepšie pre zimu, kožušinový kabátik alebo ovčiak - toto dilema vzniká skôr, než dôjde k takej významnej akvizícii. Výber je medzi cenou, v ktorej vyrastá vyčinená koža, pretože aj najdlhší model môže byť lacnejší ako krátka vec z hodnotného kožušiny. Pokiaľ ide o tepelne úsporné vlastnosti, najteplejšie kožušinové kabáty na zimu sú mierne pred obložením z ovčej kože, ale s niektorými výhradami, ktoré boli uvedené vyššie. Krásne štýly - existuje jednoznačná ťah, pretože obe verzie sú šité v klasickom štýle, existujú modely v neformálnom štýle.

ktorý je teplejší ako kožušinový náter alebo ovčiak 1

čo je teplejšie ako kožušinový náter alebo ovčiak 2

čo je teplejšie ako kožušinový náter alebo ovčiak 3

Čo je praktickejšie - kožušinový kabát alebo kabát z ovčej kože?

Čo je teplejšie, praktickejší - kožušinový kabát alebo ovčiak - táto otázka zaujíma veľa. A jeden a druhý vonkajší odev by mali byť ošetrené s jednou alebo druhou pozornosťou. Mnohé ženy sú stratené, čelia problémom - kabáti z ovčej kože alebo srst - čo si vybrať? Pri rozhodovaní sa odporúča zohľadniť určité faktory:

  • hromada netoleruje vlhkosť. Je zakázané nosiť v daždi, v daždi a neodporúča sa na silné sneženie, pretože je potrebné ho vysušiť za špeciálnych podmienok. Obzvlášť ťažké pre králičie, caracul, sable a svišť je nosiť vlhkosť;
  • vyčinená koža je oveľa odolnejšia voči vlhkosti. Okrem toho môže byť ošetrený bezfarebným vodoodpudivým sprejom na semišové topánky. Ale je to dve až trikrát ťažšie, čo je tiež veľmi dôležité pri výbere. Hoci sa technológia vyvíja rýchlym tempom, v poslednej dobe sú prezentované najľahšie verzie vyčinenej kože.

čo je teplejšie ako kožušinový náter alebo ovčiak 4

čo je teplejšie ako kožušinový náter alebo ovčiak

čo je teplejšie ako kožušinový náter alebo ovčiak

Ktorý kožušinový kabát je najteplejší?

Najteplejšie kožušina kabáty - je to dlhý nap s bohatou nadýchané podsadou, takže na prvom mieste je polárna líška, bobor, vlk a zlatá. Aj ten najteplejší kožuch - to je taký exotický ako sob. Nasledujú nór, mouton, líška. Tak norok delí na dva druhy, a to má vplyv na jeho schopnosť ukladať teplo (sever - hustejšia štruktúru, južná - zapaľovač). Ďalším krokom je nutria, astrakhan, muskrat, mýval. A najviac "studená" kožušina považuje činčila, králik, veverička a svišť.

ktorá je teplejšia ako kožušinový náter alebo ovčiak

že je teplejšia ako kožušinový náter alebo ovčiak

že je teplejšia ako kožušinový náter alebo ovčiak 9

Aké ovčej kože sú najteplejšie?

Z akého druhu kožušiny sú najteplejšie ovčej kože - tú otázku kladú tí, ktorí sa rozhodli zostať na takomto výrobku. Teplo vecí nezávisí od jeho hmotnosti, môže to byť ľahké a dokonale teplo. Tepelno-úsporné charakteristiky závisia predovšetkým od hustoty vlasov:

  1. Všeobecne sa verí, že najlepšie teplé veci z vyčinenej kože a bez ohľadu na typ oviec. Majú vlnu s hustou a bohatou podsadou.
  2. Horské kozy majú tiež husté vlasy a charakteristiky nie sú nižšie ako ovčej koži. Preto sa môže použiť alternatíva k tomuto materiálu.
  3. Najteplejším ovčím kožím je toskánska ovčia koža, ktorá má husté a vysoké vlasy.

že je teplejšia ako kožušinový alebo ovčiak 10

ktorá je teplejšia ako kožušinový alebo ovčiak

ktorý je teplejší než kožušinový alebo ovčiak 12

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: