Cross-Body – 52 fotografií stylových pytlů křížového těla pro všechny příležitosti

Cross-Body - 52 fotografií stylových pytlů křížového těla pro všechny příležitosti

Jednou ze slabostí jakékoliv ženy je taška. Musí mít atribut jakékoliv "sumo" šatny by měl být cross-bodys, protože je nedílnou součástí moderní luk. Je kompaktní, ale prostorný, praktický a pohodlný. Díky zajímavým návrhovým řešením vhodným pro každou příležitost a můžete si vybrat libovolnou peněženku.

Módní sáčky na tělo 2018

Tyto tašky získaly obecnou lásku tím, že takové vynikající příslušenství se vyrovnává s řadou funkčních povinností, které mu byly přiděleny. Obsahuje všechny podstatné prvky a ještě více. Tento "vynikající student" se těší jak pohodlí, tak vzhledu. Dlouhý popruh je jeho charakteristickým znakem. Takové příslušenství harmonicky doplňuje obraz v chladné zimě a v horkém létě. Na trhu jsou textilní a kožené dámské tašky s různými tvary. Některé z nich jsou nejoblíbenější, například:

  • malá taška;
  • pouzdro;
  • spojka;
  • vaku-sedlo.

Výhodou je výběr různých designových pytlů. Existují modely vhodné pro nošení jak v každodenním životě, tak pro slavnosti. Jasná doporučení, jak se nosit a s tím, co kombinovat ne. Módní návrháři s novými kolekcemi kabelky poskytli úplnou svobodu, takže si můžete volit. Hlavní rada: že byla vyrobena s inteligencí a chutí. Pochopení jeho typů bude snadné.

Módní tašky Cross Bodys 2018
kožené tašky křížové tělo

Dámská taška na těle

Na vytvoření takového kabelku do jisté míry nastolnuli "poslovi" - to byl zásadní atribut pošťáků a armády. Postupem času byla vytvořena v mnohem ženičtější verzi a tato se zamilovala do milionů žen módy po celém světě. Sotva si dokážete představit představitele žen bez pytlíku s tělem. Dokonale doplňuje obraz. Praktickost a pohodlí učinily z tohoto příslušenství jeden z nejpopulárnějších. Moderní interpretace nepřejíždí mužskou část obyvatelstva a vytvářejí pro ně kolekce křížového těla. To znamená mluvit o jeho univerzálnosti.

dámské pyžamo přes tělo
kožená kabelka

Křížové kostýmy z pletené příze

Jakmile se pletené příslušenství objevilo na trhu, začaly okamžitě používat šílenou popularitu. Vaky s křížovým vzorkem mají bezkonkurenční vzhled, když jsou vázány z příze. Můžete si koupit hotovou kabelku nebo si ji můžete objednat. V každodenním životě se takový produkt vyskytuje jak v rukou dívky, tak i žen, a visí přes rameno malých dám. Tento rafinovaný výrobek je plný různých barev, spojů a pletacích vzorů. V létě je spojeno sáček z pleteniny tvořený tělem z těla. Vypadá skvěle, když je v podlaze lehká kůže a boty na ploché podrážce.

kříž bodi pletené příze
pytlík z pletené příze

Kožené tašky z křížového těla

Tělo z pravé kůže - nejčastější volba. Tento materiál byl vždy oceňován v produktech tohoto druhu, protože má vysokou odolnost proti opotřebení, pevnost a nepružnost. Tento druh příslušenství říká o vaší dobré prosperitě, protože jsou drahé, ale jejich schopnost zachovat původní vzhled po dlouhou dobu se plně vyplatí. Kožené kabelky dávají image eleganci a šlechtě. Pro lidi, kteří nesdílí názory na hodnotu kožených výrobků, bude křížová koženka hodnou alternativou.

kůže z kůže
kožené tašky křížové tělo

Tašky s křížovými značkami

Každý profesionální velitel, který si myslí, že má "tašku", by měl mít ve své kolekci takové příslušenství. A dobře známí designéři jedná. Každý z nich představuje svou kůži ve vzhledu kabelky, která přispívá k uspokojení chuťových preferencí nejvíce vybíravých módních žen. Značkové pytle na těle od Rebecca Minkoff jsou prezentovány v různých barvách se sponou ve formě karabiny. A v kabelkách s pevnou kostrou a kuriózními šípy, jako ozdobami, můžete zjistit značkové příslušenství vytvořené Karen Walker. Navzdory popularitě jsou ceny produktů poměrně demokratické.

tašky s různými značkami
značkové tašky na tělo

Taška přesahující Chanel

Bag Shanel cross-body - legenda módního světa. Coco Chanel se stala zakladatelem tohoto druhu kabelky, uvolňováním slavného modelu 2.55, který se stal super-hit. Vynalezla je místo nepohodlných sítí, které ženy často ztratily. Model dotisk, ale byl vždy rozeznatelný - obsahuje váš oblíbený Coco prošívané diamanty, inspirovaný vitráže opatství, a s řetězovým páskem, která plně kopíruje ten, kde jeptišky byly klíče. Nosit takový vak je sen mnoha dívek. Výmluvná slova, toto příslušenství mluví o dobrém vkusu majitele.

taška přes bodi chanel
taška chanel cross bodi

Kříženec Michael Kors

Známé celosvětové stylové příslušenství, vytvořené tímto slavným designérem, zůstává oblíbeným po více než jednu sezónu. Proti tělu Michael Kors je ideální pro moderní a stylovou ženu. Výrobky z kolekce jsou označeny značkou jeho iniciálky "MK". Přítomnost takového značkového výrobku v šatníku svědčí o vysokém stavu ve společnosti a ideální chuti. Když jste se s takovou kabelkou objevili na rameni, určitě přitahujete na sebe obdivné pohledy lidí, kteří chápou a rozumějí módě. Módní koncept kabelky popisoval módní návrhář jako "luxusní jednoduchost".

body-michael kors
přesmyč michael corso

Přesvědčte se o křížovém těle

Kůže a textil, které jsou charakterizovány jejich malou velikostí. Design značky je univerzální. V kolekci jsou modely pro každodenní nošení, stejně jako kabelky pro večírky nebo směry s obchodním oblečením. Bude zdůrazňovat vaši osobnost a zdobí obraz jakéhokoli stylu. Vytvořeno pro odvážné, odvážné, sebevědomé a nezávislé osobnosti. Tato značka kabelky jsou upřednostňována mladými lidmi, jejichž chutí a specialitou je slavný módní dům. Bag of cross-body Guess, potěší mnoho let vytvářet sexy a stylový obraz.

taška přes kocky odhadnout
zkřížené hádat

Vak na tělo Gucci

Sen o jakémkoli slušném sexu, gicičském těle v šatech přináší radost a spokojenost každému módě. Styl této značky se blíží k klasickému, ale s dovednou kombinací bude vypadat harmonicky s oblečením ve stylu městského elegantního, příležitostného nebo nadměrného vzhledu. Skelet a měkké tašky rámují rozeznatelné loga nebo sídlo v světově proslulých barvách, které řeknou ostatním, že víte, smysl pro módu a deklarují svůj úspěch a samorealizavannosti v životě. Ideální pro romantické termíny a skvělé pro každý den.

křížovky
taška přes bodi gucci

Křížové tělo Furla

Velmi stylová kabelka, vyrobená zpravidla v minimalistickém stylu. Sbírka se skládá z jednobarevných produktů, zdobených jasnými nádechy zvířat a kombinace různých druhů materiálu - zanechává živý dojem. V tom je všechno dokonalé, od vzhledu až po elegantní linky na podšívce uvnitř. Úžasná kvalita a vzrušující vzhled nového designu z něj činí stožár jako příslušenství. Cross-body Furla bude vynikající akvizicí pro ty, kteří oceňují luxus a jedinečné věci. Jakmile ji vezmete v ruce, už nechcete jít.

křížová tělíska

Křížové tělo Furla

křížová tělíska
Stylová křížová taška

Taška Bag Palio

Klasický reprezentant italské elegance a kvality. Svou jednoduchostí, elegancí a rozmanitostí svět dobyl svět. Pokud v této "rodině soum" není zástupce této značky, taková vada by měla být vyplněna. Taška s kapucí Palio - to je případ, kdy je dostupný luxus. Vynikající kabelky potěší nejen jejich kvalitní a moderní vzhled, ale také demokratickou cenu. Stylová taška s kapsičkou Palio bude užitečná na cestách nebo cestách. V tom je vše uvažováno pro pohodlí při použití - je to velmi ergonomické.

taška palio cross-body
taška s křížem

Jak se nosit na těle?

Staňte se majitelem trendového pytle posledních let, určitě oceníte jeho pohodlí. V tomto příslušenství je všechno promyšlené na poslední detail. Fabric kanceláře umožňují držet klíče odděleně od telefonu, což eliminuje mechanické poškození. Peněženka a dokumenty jsou vždy po ruce. Noste ji jinak - díky dlouhému popruhu může stejný sáček s křížovým tělem, měnit "pozici", doplnit nebo vizuálně změnit obraz:

  1. Klasicky přes rameno. Doslovný překlad z anglického "kříže" - přes "tělo" - tělo. Takže ruce vždy zůstávají volné, popruh se nesklouzne z ramene. Toto uspořádání usnadňuje získávání obsahu z tašky, například telefonu, který volá. Kromě toho, tento způsob ponožek rozptylující pohled na asymetrickém tvaru a dobré pro prsatá krás - podtrhuje ženské křivky.
  2. Na jednom rameni. Není to velmi pohodlná volba, ale v poptávce. Toto oblečení je prosazováno slavným návrhářem Alexander Wang, čímž se na kabelkách v některých modelech, které demonstrují jeho sbírku. Vhodné pro dívky nadprůměrné výšky, ale pravidelně nutí držet tašku rukama tak, aby neklouzala.
  3. V jeho ruce, nebo kolem jeho zápěstí. Ukázalo se, že kříž není přes tělo, ale z tohoto vaku nepřestává být takový. Oblíbené řešení pro nošení kompaktního výrobku. Zvenčí vypadá stylově a někde i brutálně. V zimě jsou často dívky, které drží kabelku tímto způsobem, protože vnější oblečení, kapuce a klobouk způsobují nepohodlí, když je nosíte. Proto při nákupu stojí za to věnovat pozornost popruhu - velký plus je přítomnost úpravy délky.

taška na těle

Moderní luky s křížem

dámské pyžamo přes tělo
jak se nosit na těle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

99 − 89 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: