Duchovia Sikkimu

Duchovia Sikkimu

Sikkim sú milovaní duchovia pre poľovníkov pre vinárske vône. Liehoviny Sikim patria do kategórie elitnej rafinovanej parfumérie, ktorú si vybrala žena, ktorá šikovne spája klasiku a modernosť.

Dnes ich nájdete v internetových obchodoch, ale pravdepodobnosť nákupu originálneho parfumu je veľmi nízka.

Francúzsky parfum Sikim - luxusná vôňa nostalgie

Duchovia Sikkima boli vytvorené pre Lankom v roku 1971, aj keď niektorí autori môžu nájsť iný dátum vzniku - 1917. Nie je spoľahlivé, pretože spoločnosť Lankom bola založená v roku 1935.

Príbehy a hype spojené s retro parfum na našich otvorených priestranstvách sú jeden tvár - počas sovietskej éry nájsť cudzie duchmi nebola ľahká úloha, toľko žien vytvorili združenie parfumu s cennou korisť. Okrem toho sa v tom čase nepoužívali syntetické analógy a elitná parfuméria obsahovala prírodné zložky, ktoré sa objemne a krásne otvárali.

Duchovia Sikkimu

Okrem toho ženy, ktoré sa už dlhú dobu venujú jednému parfému (napriek tomu nie je to, čo dnes je,) cítia nostalgické pocity, keď ich znovu počujú. Preto parfum Sikkim dnes možno nájsť na aukciách za veľa peňazí.

Sikim parfumy poznámky

Robert Gonnon, tvorca vône, dokázal kombinovať rôzne poznámky takým spôsobom, že znelo objem, zaujímavosť a význam popoludní aj večer.

Zverejňuje zloženie aldehydov, bergamotu a rasce, ako aj gardénie a galbanum. V srdci parfumu sú jazmín, dúhovka, klinček, narcis a ruža. Vôňa končí vlakom jantáru, kokosového orecha, patchúli, vetivera a dubového machu.

Táto orientálna kvetinová vôňa vyžaduje len niekoľko kvapiek, ktoré vám povliekajú v arii klasiky, elegancie a zdokonaľovania s tónmi jasných korenín.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: