Funny krajka pro tenisky

Normální tenisky mohou být stylové a nejsou standardní. K tomu není třeba volit jasné a pestré modely. To může pomoci šněrování šněrování. A pak můžete každý den chodit v originální obuvi.

Několik způsobů, jak módní krajky-up tenisky

 1. Zajímavé šněrování kříží nad a pod. Tato volba má formu tradičního cross-šněrování. V tomto případě jsou potěry umístěny buď nad nebo pod.
  šněrování s křížemi
 2. Tvarování pomocí zipu. Venku připomíná velký zip a nejčastěji krajky nebo brusle krajky. V tomto případě je krajka vytažena skrz spodní otvory, konce jsou zabaleny za potěry stejné úrovně a jsou vtaženy do další dvojice otvorů zevnitř. Poté jsou konce překřížené a vysledovány pod potěry vlastní úrovně. Velmi originální šněrovací boty se mnoho zamilovalo.
  šněrování pomocí zipu
 3. Vázání v kostkované. Velmi strmé šněrování pro tenisky. Doporučuje se používat dva páry tkaniček. Za prvé, šité boty jedním šněrováním. Pak se ostatní začnou zvlňovat ze spodu. Když se dostanete nahoru, zabalte jeden řetězec o druhém a jděte dolů stejnou vlnou. Konce krajky musí být skryty uvnitř boty.
  Štítek v džínách
 4. Dvojité šněrování. Twist kordů stejné barvy křížem, ale pouze přes jeden otvor. Také je druhá krajka šitá, z jiné barvy.
  Dvojité šněrování
 5. Římské šněrování. V tom je střídání křížem krajky s rovným šněrováním. Chladné krajkové boty pro stylovou mládí.
  Římské šněrování
 6. Neobvyklé šněrování - hexogram.Pravý konec krajky jde diagonálně doleva a pak spadne do spodního otvoru. Pak s tímto koncem vytvoříme vodorovný segment a povstaneme k hornímu otvoru, opět opakujeme stejný segment v opačném směru a znovu v dolním otvoru. Poté se konec posouvá diagonálně.
  hexogram
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

21 − = 17

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: