Jak měřit výšku pata?

jak měřit výšku pata

Vysoká podpatek dává dívkám nepopsatelný pocit jejich vlastní nadřazenosti. Ke kráse na vlasy jsou řazeny stovky vzhledů. Ale ortopédové jsou neústupní: příliš vysoká patka je špatná pro zdraví! Jak zjistit bezpečnou výšku pata a zachránit zdraví a vypadat ohromující?

Postup měření

Zdá se, jaké obtíže mohou vzniknout? Ale ne všechny dívky vědí, jak správně měřit výšku paty. Zvláště pokud jde o módní klíny nebo boty s patou a plošinou současně. Obvykle se výška paty měří pomocí centimetru, protože pravítko nemůže mít tvar vašich podpatků.

Tak pojďme začít. Nejdříve je nutné provádět všechna měření na rovinném vodorovném povrchu. Pokud to děláte na váhu, držíte si boty v ruce, můžete udělat chybu o jeden nebo dva centimetry. Potom přiložte k patě boty centimetrovou pásku a natáhněte ji na vyčnívající bod na zakřivení patek. Obrázek, který vidíte na pásku v tomto okamžiku, bude stejný parametr, který měříte, to znamená výška paty.

Nenašla jste centimetrovou pásku? Nezáleží na tom! Použijte obvyklé vlákno. Proveďte stejnou manipulaci s ním, jak je popsáno výše, a poté změřte výsledný segment pravítkem.

jak měřit výšku paty 1

A co když pata není přímo pod patou nebo je vyrobena pod úhlem? Nejjednodušší metodou je, že na plochu, na které stojí botka, se aplikuje centimetrová páska a druhý konec je vertikálně roztažen do bodu podpěry paty.

jak měřit výšku paty 2

Výška paty v botách na patě a plošině se měří následovně. Nejprve změřte celkovou výšku bot podle výše uvedeného pravidla, změřte výšku plošiny a rozdíl těchto dvou parametrů bude mít výšku samotné paty.

jak měřit výšku paty 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: