Klasické oblečení – pravidla pro vytvoření univerzálního módního obrazu

Klasické oblečení - pravidla pro vytvoření univerzálního módního obrazu

Klasické oblečení je nadčasový koncept, protože zůstává relevantní bez ohledu na sezónu, éry a obecné trendy. Tyto šatní skříně jsou obzvláště oblíbené mezi obchodními ženami, které potřebují silný dojem na své kolegy, partnery a konkurenty.

Kdo je vhodný pro klasické oblečení?

Elegantní klasické dámské oblečení vyhovuje absolutně všem slušným sexům, které je důležité vypadat skromně, ale s chutí. Mladé dámy v takovýchto předmětech skříně působí na ostatní, mají zřetelný dojem a mají jistotu. Ženy, které upřednostňují klasiku, se zpravidla nebaví v produktech příliš jasných barev nebo barevných výtisků. Jsou klidné a vyvážené a v objektech šatníku jsou nejvíce ceněny pohodlí, univerzálnost, praktičnost a funkčnost.

který se hodí do klasického oblečení
klasické dámské oblečení

Klasické oděvy 2018

Ačkoli klasické oblečení je v souladu s jejich tradicemi, přesto je v každé sezóně něco nového. To platí pro styly a barvy, délku sukní a šatů, použití různých materiálů a kombinací, stejně jako vzhled nových šatních předmětů. Klasický styl oblečení 2018 předpokládá následující prvky:

 • kalhoty a kalhoty a košile. Ve stejné kalhoty mohou mít různé styly - Kalhoty banány, modely s vysokou a nízkou hodil, se zúženými kalhotami a další. Mezi košile vedoucí pozici v stávkující bílým produktu úzké střih s různými typy límce, ale na vrcholu popularity existují i ​​jiné možnosti, včetně jednoduché a výstižné tisků - buněk, pásků a hrachu;
 • všechny druhy sukní na koleno nebo střední lýko. Hlavním trendem roku 2018 bude několik vzplanutých a plisovaných modelů;
 • elegantní obleky neobvyklých odstínů. V nadcházející sezóně klasiky zahrnují nejen tradiční výrobky černé, šedé nebo tmavě modré, ale také vynikající vzor vínové barevné schéma, krásné a rafinovaných produktů, béžové a dalších pastelových odstínů bílé a extravagantní možností;
 • rovná a polopásovitá bunda;
 • útulné pletené vesty;
 • různé šaty, které příliš mnoho utahují a nebývají se lišit v příliš krátké délce;
 • boty vyrobené z přírodních materiálů na ploché podrážce, klínu nebo patě, jejichž výška nemůže být větší než 8-9 centimetrů;
 • elegantní příslušenství malých rozměrů;
 • Kromě toho klasické dámské oděvy obsahují také položky z horního šatníku - elegantní kabáty, kožichy a ženské bundy.

klasické oblečení 2018
klasický styl oblečení 2018

Klasické oděvy pro ženy

Tradiční klasický styl oblečení pro dívky umožňuje každé krásné dámě vypadat stylově, krásně a elegantně. Neumožňuje ani nejmenší vulgaritu ani upřímnost, takže se mladé dámy nemohou bát, aby na ostatní udělaly špatný dojem. Současné módní klasické oblečení nevyděsit ženy módy a staromódní - to je vždy relevantní a vhodné pro absolutně jakýkoli věk.

klasické šaty pro ženy
módní klasické oblečení

Klasický anglický styl v oblečení

Ačkoli klasické oblečení je téměř vždy drženo ve stejném stylu, přesto jeho četné odrůdy mají některé významné rozdíly. Zvláštní místo mezi subtypy je obsazeno anglickou klasikou, která umožňuje každé krásné dámce, aby se cítila jako skutečná britská dáma.

Vzhledem k tomu, že všichni Angličané jsou přirozeně neobvyklou zdrženlivostí a vyvážeností, netolerují jas a příliš rozmanité odstíny, ale ocení klid a tlumení. Ve svých šatních skříních převažují předměty s přímým řezem a siluetou, které jsou pohodlné a funkční. Ve stejné době anglický klasický styl oblečení pro ženy netoleruje průhledné a průsvitné látky, beztvaré věci připomínající mikiny a mikiny. Kromě toho má tato podšívka následující vlastnosti:

 • přísné barvy - šedé, hnědé, zelené, modré a tradiční černé a bílé barvy;
 • maximální praktičnost;
 • omezená sada příslušenství;
 • klasický řez většiny věcí.

klasický anglický styl v oblečení
klasický styl oblečení pro ženy

Klasické pracovní oděvy pro ženy

Obchodní ženy, které se chtějí krásně oblékat, ale neodvádějí pozornost ostatních z jejich pracovních kvalit, dávají přednost přísnému klasickému elegantnímu stylu v oblečení, s výhradou určitých požadavků. Navíc je poskytována ve většině oficiálních institucí a případná odchylka od ní může způsobit preventivní opatření.

Obchodní klasický styl je tedy charakterizován následujícími charakteristikami:

 • diskrétní barevná paleta. Klasika neumožňuje jasné a pestré odstíny a výtisky;
 • přísné formy a stručné styly;
 • určitá délka sukně - těsně nad kolenem nebo těsně pod kolenem, plus nebo minus 10 centimetrů od kolenního kloubu;
 • minimální dekorace a dekorativní prvky;
 • kalhoty přísných tvarů a rovný řez, téměř vždy se šípy;
 • uzavřené boty s výškou pata 4-7 centimetrů.

klasické obchodní šaty pro ženy
klasický elegantní styl v oblečení

Sportovní klasický styl oblečení

Mladé ženy, které vedou aktivní životní styl, ve většině případů chtějí vypadat stylově a atraktivně. Zvláště pro tyto stylisty a designéry vyvinula neobvyklou symbiózu klasik a sportů, která se nazvala sport-chic. Ve věcech, které patří tomuto směru, můžete jít nejen do sportovní haly, ale i do určitých setkání a událostí. Sportovní klasické oblečení podléhají řadě pravidel, mezi které patří zejména:

 • kombinace různých textur věcí, které často navzájem kontrastují;
 • přítomnost přímých svislých čar;
 • univerzálnost;
 • jasné barvy a odstíny;
 • speciální spodní prádlo, odpovídající směru;
 • Tenisky a další sportovní obuv, týkající se městského stylu;
 • nedostatek make-upu a šperky.

sportovní klasické oblečení

Klasické vrchní oděvy pro ženy

Krásné módní klasické šaty pro ženy a některé položky horního šatníku, které budou v souladu se základními. Takže klasika netoleruje "vyfouknuté" bundy, objemné kožešiny, zejména z umělé kožešiny, paruky, lyžařské bundy a další věci. Klasické svrchní oděvy jsou reprezentovány následujícími možnostmi:

 • namontované a polostabilní kabáty;
 • lakonické pláště;
 • Kožichy z přírodní kožešiny rovné nebo lichoběžníkové siluety;
 • kožené bundy;
 • lehká bunda s délkou větru přibližně uprostřed stehna.

klasické vrchní oblečení pro ženy
módní klasické šaty pro ženy

Moderní klasické oblečení

Vzhledem k tomu, že móda nezůstává klidná, ale aktivně se pohybuje dopředu, moderní klasický styl oblečení získal poněkud odlišné obrysy, odlišující ji od tradičního. Mezitím se obecně požadavky na klasiku nezměnily. Takže, dnes elegantní a ženské klasické obleky jsou prezentovány v široké paletě barev - kromě tradičních barev, které jsou k dispozici ve vínové, smaragdově zelené, pískové barevnosti, barvy indigo, a mnoho dalších.

Kromě toho, pokud dámských halenek, až do nedávné doby, může být extrémně sněhově bílé, pak moderní aktuální trendy umožňují ložiska a další výrobky - všechny druhy vzorů v pastelových odstínech, světlého a tmavého halenky s půvabnými diskrétní grafiky, ženské varianty takových dekorativních prvků, jako volánky, volány, nebo ropucha. Změněné obrysy a kalhoty - mohou mít mírně zúžené nebo rozjasněné legíny, netradiční výsadbu a jiné rozdíly.

moderní klasické oblečení
moderní klasický styl oblečení

Klasické oděvní doplňky

Stejně jako všechny stylové klasické šaty pro ženy, doplňky z tohoto směru se vyznačují maximální elegancí, zdrženlivostí a lakonismem. Takže tradičně klasické obrazy žen jsou doplněny okouzlujícími šály na krku, nádhernými klobouky a kabelkami malé velikosti vyrobenými z přírodních materiálů. Také ozdoby na podobný vzhled je třeba vybírat s péčí - příliš velké výrobky mohou zkazit celý obraz, takže by měla být dána přednost malým a skromným předmětům.

klasické oděvní doplňky
stylové klasické šaty pro ženy

Mladé klasické oblečení

Klasické oděvy pro dívky v mladém věku jsou rafinovanější a romantické než pro dospělé dámy. Zde zde vládnou řešení světla, se zvláštním zaměřením na růžové a odstíny. Povoleno není zcela klasické věci, které rezonují dokonale s tradičními klasiků, jako jsou pletené topy, šaty z jemné romantické květiny nebo širokých sukní skládaný. Kromě toho boty mladých dám jsou také předmětem méně přísných požadavků - proto mohou mladí lidé nosit boty s otevřenou špičkou nebo patou.

klasické oblečení pro mládež
klasické oblečení pro dívky

Klasické oděvy pro tučné ženy

Dámy s chutnou formou si mohou také dovolit oblékat se tradičně. Nicméně, ne všechny položky šatníku patřící k klasikám jsou k dispozici. Takže klasický styl oblečení pro plné ženy zahrnuje následující prvky:

 • rovné nebo mírně vybledlé kalhoty s koketa v pasu;
 • sukně-midi nebo těsně pod kolenem;
 • Šaty a blůzy s baskou;
 • šaty s vůní;
 • zkrácené nebo protáhlé pláště, které by neměly skončit na nejširší čáře kyčle;
 • kabát-klasiky těsně pod kolena;
 • tradiční šaty.

klasické oblečení pro plné ženy
klasický styl oblečení pro tučné ženy

Klasická kombinace barev v oblečení

Tradičně klasika neumožňuje kombinaci v jednom obrázku o čtyřech barvách nebo více. Mezitím také monochromatické look'i, postavené pouze s jedním odstínem barev, nejsou vítány. Aby styl vypadal příliš barevně, ale současně vytvořil stylový a expresivní obraz, doporučují stylisté kombinovat 2-3 barvy, které se vzájemně harmonizují.

Takže klasické barvy v oděvu, jako jsou černé, šedé, bílé a béžové, všechny dobře rezonují navzájem nebo s několika skvrnami jasných nebo pastelových tónů. Kromě toho mohou být zajímavé kombinace postaveny na základě tmavě modré nebo hnědé barvy. K rozředění je možné použít kobalt, tyrkys, červenou, kukuřičnou, zlatou, nazelenalou a další odstíny.

klasická kombinace barev v oblečení
klasické barvy v oblečení

Klasický obraz v oblečení ženy

Ačkoli klasický obraz v oděvu zahrnuje minimální počet dekorativních prvků, omezené barvy a závažnost forem, rozhodně to nemůže být nazváno nuda. Na rozdíl od pánských šatníků jsou klasické oděvy pro jemné dámy rozmanité a každý módní model si může vybrat mezi řadou vhodných modelů.

Dokonce i v přísných a elegantních produktech může být spravedlivějším sexem jemným a romantickým stvořením. Takže sukně, která odkazuje na směr klasiky, může skončit nad kolenem asi o 10 centimetrů, takže mladé ženy mohou ukázat okolní svůdné a štíhlé nohy. Klasický vzhled může být navíc zředěn stylovým příslušenstvím, například elegantním plyšovým šátkem nebo velkými korálky, které přitahují pozornost.

klasický obraz v oblečení ženy
klasický obraz v oblečení

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

99 − 96 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: