Klobouk s brýlemi

klobouk s brýlemi

Mnozí dámy nemají klobouky jen proto, že nosí brýle a domnívají se, že nemohou být zvednuty pro toto příslušenství. Ale ve skutečnosti prostě nevědí, jak nosit klobouk s brýlemi. A koneckonců, taková pokrývka hlavy, obzvláště pletená, dává vzhled měkkost a jemnost.

Samozřejmě, můžete tvrdit, že existují kapuce. Ano, existuje. Ale někdy jsou tak skvělé, že skrývají nejen brýle, ale je těžké si všimnout, že se žena pod takovou kapucí. Proto je třeba pochopit, jaký druh klobouku nosíme brýlemi.

Elegantní volba

Dívka v klobouku a brýlích bude vypadat stylově a elegantně, pokud je model vázán v podobě baretu. Mal by to být malý objem a barva, která vám vyhovuje. Tato forma pokrývky hlavy může být buď monofonní nebo pruhovaná. A to se hodí, co je důležité, pro jakýkoliv typ obličeje. Pokud se vám líbí světlé rámy, pak může být baret vázán tónem.

Nejlepší je nosit je s tlustým třeskem, ale současně je třeba posunout baretu zpátky a otevřít obličej. To je skvělá volba také proto, že náramky s brýlemi vypadají velmi módní. A můžete kombinovat tento styl pleteného klobouku s jakýmkoli druhem svrchní oděvy - a s bundou a drahým kabátem z norků.

Klasické vydání

Pokud máte rádi klasický styl a zároveň nosíte brýle, pak vám klobouky vyhovují. V zimě mohou být teplé, pletené. Takové klobouky pro ženy v brýlích mohou být také zcela odlišné a musí být vybrány individuálně.

Pokud má žena kulatý obličej, potřebuje pletené víčko v podobě klobouku s malými políčky. Pokud je obličej tenký, pole by měla být široká, musí být mírně ohnutá nahoru. Pro oválnou tvář je vhodná libovolná volba.

Existuje jeden malý tip - měla by se také nosit špička této formy, mírně tlačit zpět a otevřít obličej. A bang zde je velmi vhodný, bude to přidat k obrazu měkkosti a ženskosti.

Ale body zde je lepší vybrat obdélníkové nebo čtvercové.

Čepice pro aktivní životní styl

Dívky, které vedou aktivní životní styl a jako lyžování, pěší turistika a snowballing, se také ptají: jaké jsou čepice v takových případech? Pro aktivní a atletické je lepší vybrat klobouky, které jsou spojeny z tlusté volumetrické příze s klopou. Můžete si také vybrat klobouk, jak pletený, tak kožešinový, s nitěmi. Je důležité, aby jí nezakryla čelo.

klobouk s brýlemi1 klobouk s brýlemi2 klobouk s brýlemi3
klobouk s brýlemi4 klobouk s brýlemi5 klobouk s brýlemi6
klobouk s brýlemi7 klobouk s brýlemi8 klobouk s brýlemi9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

38 − 30 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: