Kto sú okuliare s kvapôčkami?

Kto sú okuliare s kvapôčkami?

Táto forma okuliarov je jedným z najznámejších. Okuliare v tvare letectva dlho nevychádzajú z módy a posledné roky sú na vrchole popularity. Tento model má charakteristické veľké šošovky, zaoblené na vonkajšej strane a mierne šikmé smerom k mostu nosa. Vďaka tejto forme sklenené okuliare - pery dokonale ochránia oči pred slnkom.

Slnečné okuliare - kvapôčky: aby ste vzali alebo nebrali?

Tento model sa považuje za univerzálny. V skutočnosti môžu významne deformovať funkcie tváre. Ale nie je dôvod na smútok! Moderné ženské okuliare - kvapôčky sa dlho zmenili a prekonali niektoré nové vlastnosti. Kto presne ísť do bodov, takže je to vlastník štvorcovej tváre. V iných prípadoch musíte formulár dôkladnejšie vybrať.

Ak ešte neviete, či si kupujete veľké drop-body, je tu niekoľko dôvodov, prečo to urobíte v novej sezóne:

 • Vzhľadom na všestrannosť rámčeka si môžete vybrať model pre akýkoľvek typ tváre;
 • dokonale sa hodia k rôznym šatám a budú relevantné v každej situácii: môžete si dať kvapky s džínsy a vestou alebo s krátkym koktejlovým šatom;
 • Tento model nikdy nevyjde z módy, od sezóny k sezóne získa niektoré doplnky, ale zostáva relevantný.

Kto sú body poklesu?

Teraz zvážte podrobnejšie, ako správne vybrať tvar skla na rôzne typy tvárí.

 1. Srdce v tvare srdca. Držitelia osoby v podobe srdca úplne bezpečne môžu vyskúšať klasickú možnosť. To odvádza pozornosť od nerovnej šírky tváre. Stojí za pozornosť modely v úzkom ráme z kovu alebo z priehľadného plastu. Body by mali byť takmer nepostrehnuteľné na tvári.
  Srdce v tvare srdca1 Srdce v tvare tváre2 Srdce v tvare tváre3
 2. Oválna tvár. S oválnou formou vecí sú jednoduchšie. Práve táto osoba môže byť statečne zdobená absolútne akoukoľvek formou ženských okuliarov - kvapôčok. Ak je ovál príliš napnutý, môže byť vyvážený s ozdobnými detailmi na rukovätiach. Tvár môžete skrátiť širokým plastovým rámom.
  Oválna tvár Oválna tvár2 Oválna tvár3
 3. majitelia okrúhla tvár klasiky sú kontraindikované. Slnečné okuliare - kvapky štvorcového tvaru sú tu skvelé. Dávajte pozor na modely s viacerými uhlovými šošovkami a vertikálne čiary trochu natiahnu tvár. Nedostávajte príliš široký masívny rám, je lepšie opustiť modely s ozdobnými prvkami na rukovätiach. Maximálny jednoduchý a tenký rám v kombinácii s predĺženými šošovkami vizuálne upraví a roztiahne širokú plochu. Tiež je potrebné venovať pozornosť umiestneniu luku. No, ak sú vysoko zásobované. Objekty by nemali ísť von na oblasť lícnych kostí.
  okrúhlou tvár1 okrúhla strana2 okrúhla strana3
 4. Trojuholníková tvár, obzvlášť trochu pretiahnutý, bude to vyzerať dobre v okuliaroch s elegantnými malými rukami v tenkom ráme. Dôležitý bod: rukoväte by nemali pokrývať obočie. Z príliš jasných odtieňov šošoviek je lepšie odmietnuť a tiež sa snažiť vyhnúť sa príliš širokým prepážkam.
  Trojuholníková tvár1 Trojuholníková tvár2 Trojuholníková plocha3

Ktoré sú kvapky: variácie na túto tému

Ak je vo formulári všetko jednoduché, niekedy sa nám nepodarí detailne pozrieť. A márne, pretože častejšie na regáloch sú modely s masívnym farebným rámom, rôzne dekoratívne ozdoby. Okrem tvaru šošoviek je dôležitým bodom aj farba samotných okuliarov. Farebné okuliare - kvapôčky by mali zodpovedať tónu pleti a farbe vlasov.

Tradičné modely so zlatým kovovým rámom sú vhodné pre majiteľov tmavých alebo opálených koží a gaštanov. Blonde dievčatá s jemnou, takmer priehľadnou kožou, ako sú okuliare, sa nehodia. Objektívy so zrkadlovým povlakom sú stále obľúbené. Vyzerajú veľmi štýlovo. Mnoho módnych šampiónov si vyberie sklon. Pokiaľ ide o farebné šošovky, kvapôčky sú modré, hnedé, šedé, zelené a dokonca fialové.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: