Letní šaty a sukně

letní šaty a sukně

Řez letních věcí může a měl by být odlišný od řezných modelů pro jiné roční období. Důvodem je zvláštní, lehká kvalita materiálů a požadavky na povětrnostní podmínky. Dává se přednost svobodným stylům, které neomezují pohyby a současně vypadají docela působivě. Zjistili jsme 5 nejzajímavějších a nejpraktičtějších modelů, které lze použít v každodenním životě moderní ženy.

Móda letních šatů a sukní

Podle obrázku. Tento řez je představen v klasických šatech a sukních tužky. Na první pohled se může zdát příliš přísné, ale můžete k obrazu získat potřebnou svobodu a neformálnost pomocí:

 • nahoře (vezměte si zdarma tričko a la přítele, vrchol plodiny);
 • boty (tenisky, skluzy nebo tenisky);
 • barvení (vyberte etnický nebo květinový tisk, proužek, hrach a tak dále);
 • doplňky (masivní náhrdelník, dlouhé náušnice, bag-hobo nebo shopper zředí jakoukoliv sadu).

Šaty a sukně z bavlny jsou nejlepší pro léto. Bohužel nejsou tak snadné najít - většina výrobků je vyrobena z polyesteru se syntetickou podšívkou.

Mimochodem, na podšívce: mladé dívky se zpřísněnou postavou mohou zanedbat, zatímco ženy ve věku tohoto neodpovídají. Podšívka látkou jim pomůže "vyzdvihnout" tvary a lehce upravit postavu.

letní šaty a sukně1letní šaty a sukně2letní šaty a sukně3
letní šaty a sukně4letní šaty a sukně5letní šaty a sukně6

Řez "lichoběžník". Tento styl módní letní šaty a sukně pro ženy je zobrazen s typem „obráceného trojúhelníku“ číslo - to bude dělat více správných proporcí. V závislosti na barevném schématu může souprava vypadat takto:

 • omezené (v tomto případě budete potřebovat světlé doplňky pro akcenty);
 • Účinně (pokud je věc sama vypadá jako originální, musí být doplněna klidnými, neutrálními prvky).

Tento řez se nejčastěji vyskytuje v plicích letních sarafánů. Rozšíření lze provádět pomocí vrstev, záhybů, klínů a podobně.

letní šaty a sukně7letní šaty a sukně8letní šaty a sukně9
letní šaty a sukně10letní šaty a sukně11letní šaty a sukně12

Fancy Sukně. Všechny takové modely letních šatů a sukní budou vypadat velmi žensky. Délka Midi učinit odkaz na anglických dámských toalet - diskrétní a elegantní a malé - do moderního amerického street stylu.

K šaty s načechranou sukní fit:

 • bolero nebo lehká krátká bunda pro večer;
 • pantofle na průměrné patě nebo sandály s tenkými membránami (hrubé boty by měly být vyhrazeny pro jiné vzhledy);
 • spojku nebo malou tašku v ruce.

Sukně jsou méně náročné, můžete je bezpečně nosit:

 • módní vrchol plodin;
 • gladiátory s vysokými nohami;
 • tenisky nebo letní tenisky a další stylové věci.
letní šaty a sukně13letní šaty a sukně14letní šaty a sukně15
letní šaty a sukně16letní šaty a sukně17letní šaty a sukně18

Kombinovaná délka. Nechoďte z módy a letních šatů a sukní model "vysoká nízká" - s lemem různých délek. Velikost kapky a délka "ocasu" ze zadní části každého módy se zvedá na chuť a příležitost. Pokud si nevíte, kde se zastavit, použijte jednoduchou radu: koupit horký den krátký modelu s minimálním rozdílem bavlna, modal a viskózy a ve večerních hodinách - efektní, sahající až na zem, z tekoucího hedvábí nebo polyesteru.

letní šaty a sukně19letní šaty a sukně20letní šaty a sukně21
letní šaty a sukně22letní šaty a sukně23letní šaty a sukně24

Maxi délka. Dlouhé letní šaty a sukně - druh hůlky-zashchalochka pro ženy. Stanou alternativou kalhoty v posledních dnech před depilací, schovat vyčnívající žíly (problém mnoha žen ve věku 50 a více) se budou týkat bledé nohy, zatímco vy nebude dostatek světla. Pravidla kombinačních maxi modelů s jednoduchými boty: pata - výstup, klínem a nízký tah - pro každodenní život. Chcete-li vytvořit více osobní způsob, vzdát obvyklého plisování ve prospěch etnických tisků - se sukní nebo šaty barvu, můžete snadno vytvořit vzhled v „Boho“ styl nebo „hippies“.

letní šaty a sukně25letní šaty a sukně26letní šaty a sukně27
letní šaty a sukně28letní šaty a sukně29letní šaty a sukně30
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: