Manikúra s konfety – výběr nejlepších nápadů stylového nehtového umění

Manikúra s konfety - výběr nejlepších nápadů stylového nehtového umění

Péče o ruce je neotřesitelný rituál moderní ženy a krásné nehty s módní a elegantní manikúrou jsou pýchou každého spravedlivého sexu. Z nejnovějších trendů v oblasti nehtů je velice zajímavá manikúra s konfety.

Manikúra s konfety 2017

V životě každého z nás je čas, kdy potřebujete pocit oslav. Stylově zdobené nehty nemohou nahradit plnohodnotnou slavnostní událost. Ale mohou zlepšit svou náladu pomocí takového dekorativního prvku jako konfety. Malé ploché částice různých velikostí, barvy připomínají atribut veselé dovolené. Přicházeli k nám z Japonska, kde jsou nazýváni "kamifubuki", což se označuje jako "papírová bouře". Barevné konfety na nehty jsou tak okouzlující a okouzlující, že dokonale odpovídají jménu. Kromě kruhu jsou částice různých tvarů:

 • srdce;
 • květiny;
 • rhombs;
 • hvězdy.

manikúra s konfety 2017

Manikúra s konfety 2017

konfety na nehty

Manikúra s konfety

Novinka, která přišla k nám z japonských ostrovů, poskytuje dostatečné možnosti pro diverzifikaci výzdoby nehtů, aby byla výraznější a živější. Přetečení kamifubuki je krásné na tmavém pozadí - černé, tmavě modré, burgundské, bažinaté. Přestože částice na jasném gelovém laku svítí nesmírně. Barva barvy na nehty dokonale zapadá do romantického obrazu, kazhualu a dokonce i obchodu, pokud je používáte úhledně.

Efektivní technologie má mnoho variant použití:

 1. Pro párty nebo návštěvu klubu je životaschopná a dokonce i vzdorná manikúra. Plné pokrytí nehtů kamifubuki v tomto případě nemá žádné alternativy.
 2. Pro každodenní život je lepší použít lehkou verzi, když jsou dekorativní částice zcela zdobeny jediným prstem na kartáč.
 3. Manikúra s konfety je také populární, ve kterém jsou hrnky umístěny na hřebík v určitém pořadí: na dálku / chaoticky / tvořící vzorek.
 4. Manikúra s konfety a paillettes je černobíla nebo vícebarevná.
 5. Varianta uspořádání částic na průhledné maskování je skutečná.

manikúra s konfety

Krásná manikúra s konfety

manikúra s konfety a pailety

Černá manikúra s konfety

Tajemný a ustálenou černá manikúra v tandemu s kamifubuki - win-win řešení, protože jsou pružné částice významně změkčit šera tmavém pozadí, takže je duhová, a dokonce i elegantní. Vzhledem k tomu, kontrastní barvy je vždy zajímavější, výrazný make manikúra s konfety gel lakem s matnou povrchovou úpravou. A i když lesklý lesk není, ale vynikající záře plochých zrn na matném tónu ho zastínit.

černá manikúra s konfety

Růžová manikúra s konfety

Úplné půvaby a zcela nerozvážné růžové nehty jsou uznávány jako univerzální pro svou schopnost snadno se vejít i na nejpřísnější šatní skříň. Ale aby byla neustále správná dívka znuděná, tak jemné a hravé kouzlo růžové dá docela kamilka kamifubuki. Jejich veselý a veselý lesk oživí krásnou bezvadnou barvu.

A ačkoli růžová paleta je tolerantní k mnoha sousedním tónům, stylová manikúra s konfetami stříbrného nebo zlatého odstínu je skutečná. Doporučujeme zvolit dekor v barvě odlišné od základní barvy laku, ačkoli mohou být přítomny různé růžové částice. Pokud jsou nehty namalovány v bledých odstínech, jsou v kontrastu s lilami nebo červenými červy. Jako volitelně: jako základ pro aplikaci bílého gelového laku.

růžová manikúra s konfety

Růžová manikúra s konfety

stylová manikúra s konfety

Červená manikúra s konfety

V letošním roce jsou červené nehty považovány za nutnost - pozorně sledovat trendy módy. Barva vášně a vzpoury, ženskost a výzva okamžitě vyvolává silnou souvislost s obrazem ženského vampu a současně je klasifikována jako neměnná klasika. Současně je poznamenáno, že ve společenstve s okouzlujícím japonským zázrakem se červené nehty výrazně změkčují.

Aby nedošlo k přehánění, jsou jasně červené měsíčkovité částečně pokryté irizujícími částicemi na zarostlé hraně, na boku nebo na kůžičce. Pro znatelnost, manikúra na krátkých nehty konfety vyplňuje celý povrch a umístí je na dálku. Manikúra je červená s konfety jako konečným bodem slavnostního obrazu. Částice ve formě srdce jsou ideální pro datování, a také jako symbol pro Valentýna.

červená manikúra s konfety

Červená manikúra s konfety

manikúra na konfety krátkých nehtů

Francouzská manikúra s konfety

Brilantní ploché kroužky jsou dobře kombinovány s tak vynikajícím designem jako bunda. Poskytuje široký prostor pro experimenty, takže se nedotýkejte příležitosti ukázat hranici fantazie. A ačkoli se tento dekorativní prvek objevil na trhu docela nedávno, zkušení mistři již vyvinuli několik směrů:

 1. Když jsou téměř všechny nehty zdobené bundou, neoznačené prsty jsou označeny monochromatickými nebo vícebarevnými kamifubuki.
 2. Krásná manikúra s konfety je možná, když jsou částice umístěny na území "úsměvu".
 3. Efektivní možnost, když kruglyashi tvoří pás na boku nehtu.
 4. Na dlouhých nehty s širokou plochou bundy mohou konfety malé velikosti tvořit efektivní linii na hranici.
 5. Nachází se na volném okraji barevného nehtu, kamifubuki tvoří druh bundy.

francouzská manikúra s konfety

Francouzská manikúra s konfety

manikúra konfety francouzské

Lunární manikúra s konfety

Lunární bunda - zajímavá verze francouzské manikúry, která označuje "úsměv" ne na špičce nehtu, ale na jeho základně. Manikérská bunda s konfety je úspěšným pokusem o vytvoření originální originální manikúry. Lunární design může být vícebarevný, ale jedním z módních trendů v sezóně je bílá manikúra s konfety.

Variance, jak se člověk dokáže porazit dírou s pomocí kambibufuki, hodně a všechny z nich si zaslouží pozornost:

 1. Po nanesení gelového laku je lunula označena jako kulaté částice ve formě polkruhu.
 2. Pokud máte rádi geometrické motivy, vyberte otvor s pestrými částicemi ve formě kosočtverců.
 3. Linka hřebíku a díry je pěkně rozlišována pásem malého kamifubuki.
 4. Okouzlující možnost, když díra, vyložená konfety, jemně sklopí stranu do oblasti prokládání nehtů.
 5. Pro intenzivní označení barevných částic je nejlépe průhledná zóna studny.

měsíční manikúra s konfety

Lunární manikúra s konfety

bílá manikúra s konfety

Manikúra s barevnými konfety

Barevné konfety dokonale koexistují v kombinované manikúře. Například při správném použití zvyšují miniaturní kruhy efekt přechodu. V současné době je hladký přechod barev na nehty sám o sobě velmi výrazný. Manikúra s gradientem s konfety - trend je jasný a nezapomenutelný, zvláště pokud používáte kamifubuki s opačnou barvou.

manikúra s barevnými konfety

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 22 = 29

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: