Moda Ameryki 20-30 lat

moda ameryka 20 30 lat

W Ameryce lata 20-30 lat stały się kluczowe m Rozwoju świata MODY. Za czas Wielkiego Kryzysu, kiedy wiele domów mody nie mogło przystosować się storiti zmian i położyć kres ich karierom. Pojawiają się nowe koncepcje i pomysły, jakość rzeczy się poprawia sem jest skomplikowana przez ich cięcie. W Ameryce istnieją firmy, ktoré sprzedają swoje towary Poczta ZA pomocą katalogów.

Ameryka w latach 20. i moda damska

Moda 20-lat Ameryki powstaje pod wpływem społeczeństwa i wydarzeń. Za moda tego okresu odzwierciedla szybki rozwój i wszelkie zmiany w społeczeństwie. Kobiety przestały Nosić gorsety, A dzięki genialnym projektantom m ICH garderobach pojawiły się STROJE podkreślające kobiecą sylwetkę.

Moda amerykańska lat dwudziestych miała swoje WŁASNE charakterystyczne Cechy. Głównymi elementami ODZIEZY byly sukienki, proste garnitury, plisowany, Sportowy Styl i pojawiły się pierwsze stroje kąpielowe dla kobiet. I oczywiście nie możemy nie zauważyć powstania klasycznej czarnej sukienki od Chanel, chociaż urodziła się Ona w Europie, ale natychmiast podbiła caly Świat, w tym zarejestrowany w amerykańskiej modzie.

Moda 20-30 let Chicago

Styl ubioru lat 20-tih in 30-ih nazywano stylem Chicago. Opiera się na udoskonaleniu kobiecego konturu. Każda dziewczyna miała ochotę wyglądać dobrze, marzyła o wąskiej talii. Cylindryczny kształt figury Byl uważany ZA standardni Piękna. W tym okresie narediti szycia używano naturalnych i kosztownych TKANIN, takich jak satyna, szyfon, aksamit, jedwab. Bogactwo produktów otrzymywały różne kamienie, pióra, frędzle, koraliki i paciorki. Obraz podkreślały rękawiczki storiti łokcia, koronkowe pończochy, FUTRA i pióra. Akcesoria sta popolnoma opremljena z integralno częścią obrazu. Miejscami byly STALOWE czapki, wstążki i bandaże na włosach.

Styl ubrań Z šir 20-tych i 30-tych zaskakuje swoją różnorodnością i elegancją, pozwala zanurzyć się w retro czasy i poczuć się jak gadżet z chicagowskiego gangstera.

moda ameryka 20 30 lat 1 moda ameryka 20 30 lat 2 moda ameryka 20 30 lat 3
moda ameryka 20 30 lat 4 moda ameryka 20 30 lat 5 moda ameryka 20 30 lat 6
moda ameryka 20 30 lat 7 moda ameryka 20 30 lat 8 moda ameryka 20 30 lat 9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

50 − 40 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: