Oko sukne

Oko sukne

Združenia spojené s týmto oblečením zvyčajne ležia v dvoch rovinách: baletný tutu a viacvrstvová podšívka, vďaka ktorej sa šaty alebo hlavná sukňa stávajú svieže. Nie je to však prvý rok, je to módna a úplne nezávislá súčasť ženského šatníka, ktorá dáva obraz ľahkosti a romantiky.

Bush sukne z mriežky - história popularity

Spočiatku transparentná sukňa z siete vyšla zo stínov v 80. rokoch - potom ju nosili milovníci skál, ktorí ju často nosili s nohavicami. Neskôr - v druhej polovici deväťdesiatych rokov - nová vlna popularity rozprávala Sarah Jessicu Parkerovú, prechádzala sa v romantickej viacvrstvovej sukni v cutscene do série "Sex and the City". Skutočná módna trendová svieža sukňa z mriežky bola v roku 2010 po vydaní obrazu "Black Swan". Už v ďalšej sezóne mnohí dizajnéri vzali tému baletných labutí ako základ pre svoje výtvory. Obzvlášť sa na výstave Chloe a Celine prezentovali šaty, ktorých sukne sa podobajú na dlhý baletný tutu zo siete.

V tejto sezóne sú sukne tylu stále prítomné v zbierkach módnych domov. Napríklad Chanel, Jayson Brunsdon, Leonard.

Módne štýly

Hoci sa dizajnéri pokúšajú prekvapiť tým, že zradia mriežku všetkými druhmi bizarných tvarov, vytvárajúc s ňou nielen sukne, ale aj luxusné šaty, len niekoľko možností zostáva populárne:

  • viacvrstvová sukňa-tutu z siete - krátka pre mladých ľudí alebo stredná dĺžka pre romanticky naladené dievčatá;
  • dlhá bunda vyrobená zo sieťoviny, tiež viacvrstvová - viac slávnostná verzia, aj keď v závislosti od vrcholu a prítomnosť podšívky môže byť nosený ako denné šaty;
  • sukňa so sieťkou zospodu - zvyčajne nepriehľadný model, buď s okami alebo sieťkou - objemný, pridaný nádhera alebo tenká dekoratívna, mierne zatienená pod hornou nepriepustnou vrstvou.

S čím nosiť sukňu z mriežky?

Krátke je možné nosiť s čiernym alebo bielym dresom, klasickou alebo džínsovou bundou, baletnou obuvou alebo topánkami s malými podpätkami. Napriek tomu, že po sklone skombinovať nepríjemné, niektoré ju dopĺňajú každodennými športovými štýlmi.

K dlhšiemu modelu je vhodný tesne priliehavý vrchol, prípadne s dlhým rukávom, kašmírový svetr, rovnaká krátka klasická bunda a dokonca aj košeľu. Topánky s podpätkom a elegantná spojka sú dokonalým doplnkom k obrázku.

Sukňa z mriežky1 Sukňa mriežky2 Sukňa mriežky3
Sukňa mriežky4 Sukňa z mriežky5 Sukňa z siete6
Sukňa mriežky7 Sukňa z mriežky8 Sukňa z mriežky9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: