Paul Smith oblečenie

Paul Smith oblečenie

Slávna značka Paul Smith - toto je skutočný ukazovateľ britského štýlu. Návrhár Paul Smith dokáže vytvoriť módne, kvalitné a najdôležitejšie štýlové oblečenie. História svetoznámej značky začala s malým boutique v Nottinghame, ktorého budúci módny návrhár otvoril vo vzdialenosti tisíc deväťsto sedemdesiat sedem. A o šesť rokov neskôr svet prvýkrát uvidel značku Paul Smith v kolekcii pánskych odevov v Paríži.

Dizajnové oblečenie Paul Smith

Dnes zbierky Paul Smith zdobia vitríny prestížnych butikov vo viac ako 35 krajinách sveta. Okrem oblečenia, v arzenáli dizajnéra Paula Smitha sú vynikajúce a originálne doplnky, topánky, parfumy, nábytok a hodinky. Jemná, vycibrená chuť, zmysel pre štýl a lásku k detailu, rovnako ako vynikajúce tkaniny a kombinácia klasikov s originálnymi nápadmi výrazne odlišujú oblečenie Paula Smitha od iných značiek. A logo Paul Smith, vykonané v štýle ručne písaného textu, potvrdzuje individualitu a vysokú kvalitu výrobkov.

Či už si vyberiete džínsy Paul Smith alebo šaty z chlapčenskej ženy, vždy dostanete vynikajúcu kvalitu v kombinácii s anglickým štýlom a modernými módnymi trendmi. Ako sám poznamenal dizajnér, anglický štýl je kombináciou tradícií, inovácií a trochu humoru. Každá vec zo zbierok Pavla Smitha spája britského ducha, ale v špeciálnom výklade autora. Bol to sir Paul, ktorý predstavil svet tomuto pohľadu na anglickú módu.

Paul je teraz hlavným jadrom celej spoločnosti. Je vynikajúcim obchodníkom a dizajnérom, koniec koncov pod jeho vedením vzniklo 12 originálnych a jedinečných zbierok. Luxusné oblečenie sa vyrába v Anglicku a Taliansku. A pre ich výrobu sa používajú tkaniny z anglickej, francúzskej a talianskej výroby.

Oblečenie Paul Smith 1 Oblečenie Paul Smith 2 Oblečenie Paul Smith 3
Oblečenie Paul Smith 4 Oblečenie Paul Smith 5 Oblečenie Paul Smith 6
Paul Smith oblečenie 7 Paul Smith oblečenie 8 Paul Smith oblečenie 9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 89 = 97

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: