Rihanna s stroju kąpielowym | designremont.net

Rihanna s stroju kąpielowym

rihanna w stroju kąpielowym

Aktywny użytkownik społecznej gwiazdą SIECI, znanym piosenkarzem R'n'B Rihanna niedawno pisał swoje zdjęcia w kostiumie kąpielowym, PO raz kolejny demonstrując wielomilionowe publicznej (ale Tylko w Instagram 40 mio. Użytkownicy subskrybowane narediti NIEGO) pięknej, stonowanych ciała i tatuaże nu biodrach i klatce piersiowej.

Rihanna w uwodzicielskim bikini

Amerykańska piosenkarka odpoczywała Z przyjaciółką, fotografką Melissa Ford, ktorá Z kolei zrobiła wiele profesjonalnych zdjęć celebryty. Tak WIEC, na jednym zdjęciu Urody Rihanna pławił się w słońcu w różowym bikini, trzymając kieliszek wina, Z drugiej - w seksi Czarne bikini stojących nu środku Sali bankietowej lub kąpieli w basenie.

Rihanna je opremljena s stroji za odkrivanje pleč Rihanna w różowym bikini Rihanna w czarnym bikini
Rihanna w czarnym stroju kąpielowym Uwodzicielskie obrazec Rihanny Tatuaże z Rihanna

Nic dziwnego, ale w ciągu kilku godzin te zdjęcia zdołały zdobyć ponad 10 tysięcy polubień. Co Moge powiedzieć, ale piosenkarka, ktorá w zeszłym roku štala prikaže pierwszym wykonawcą nu Swiecie, sprzedając enojna, ktoré przekroczyły poziom 100 milionów, wie, jak zaskoczyć publiczność.

"Gorące" zdjęcia Rihanny na plaży

Jak Dva celega spanca? Okazuje się, že 28-letnia piosenkarka uwielbia spoczywać na ukochanym Barbadosie. Niedawno odwiedziła słynny karnawałowy dzien Kadoment m jasnym kostiumie kąpielowym ze stylową fryzurą i makijażem. Dziewczyna wie, Ze jest zawsze w centrum Uwagi, ale ponieważ nawet gdy zamiar jeździć nu pokładzie wiosła, przed fanami i paparaci pojawił się uzbrojony: Słoneczny Brzeg STROJ I AKCESORIA.

Co więcej, nie jest bi jedyny czas, kiedy na plaży celebryta wyglądała bardziej niz seksownie i kobieco. Przykłady tego MOŽNA nazwać niezliczoną. Tak WIEC, odpoczywając w Tajlandii, dziewczyna pokazała jej szczupłą sylwetkę i przepyszne formil, ubrana w czarny kostium kąpielowy z plecionką.

Co powiedzieć, ale zdjęcia Rihanny na plaży SA zawsze nasycone pozytywną Energia, wewnętrzną Sila. Jasne kolory, STYLOWE kostiumy, niesamowita fryzura, makijaż, ozdoby - Wszystko za przypomina prawdziwą tęczę.

Rihanna w żółtym stroju kąpielowym Rihanna w krytym kostiumie kąpielowym Rihanna w zielonym bikini
Rihanna w kowbojskim kapeluszu i stroju kąpielowym Rihanna zajmuje się paddleboardingiem Rihanna pływa w basenie
Rihanna na wakacjach w Barbados Rihanna na wakacje w Tajlandiji Rihanna na plaži s stroju kąpielowym
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: