Rihanna v plavkách | designremont.net

Rihanna v plavkách

rihanna v plavkách

Aktívny užívateľ hviezdy sociálna sieť, ktorá je známa r'n'b speváčka Rihanna nedávno zaslali svoje fotografie v plavkách opäť demonštruje mnohomiliónové verejnosti (ale iba v Instagram 40 miliónov. Odoberá nej) krásne, tónovaný tela a tetovanie na bokoch a hrudníku.

Rihanna v zvodných bikinách

Americká speváčka spočinula so svojou priateľkou, fotografkou Melissou Fordovou, ktorá sa podarilo urobiť veľa profesionálnych fotografií celebrít. Takže na jednej fotografiu krása Rihanna vyhrieval na slnku v ružovej bikiny, držiace pohárik vína, na druhej strane - v sexi čiernom bikinách stojaci uprostred hodovná siene, alebo kúpanie v bazéne.

Rihanna v plavkách s otvoreným chrbtom Rihanna v ružovej bikinách Rihanna v čiernom bikinách
Rihanna v čiernych plavkách Zvodné formy Rihanny Rihanna tetovanie

Niet divu, ale len za pár hodín sa im podarilo získať viac ako 10 tisíc rád. Čo môžeme povedať, ale speváčka, ktorá vlani stalo prvou umelec na svete, ktorej tržby presiahli hranicu 100 miliónov singlov., Vie prekvapiť publikum.

"Horúce" obrázky Rihanny na pláži

Ako vaša celebrita strávi svoju dovolenku? Ukazuje sa, že 28-ročná speváčka miluje odpočinok na svojom milovanom Barbadose. Takže nedávno navštívila slávny karnevalový deň Kadoment vo svetlých plavkách so štýlovým účesom a make-upom. Ta dievča vie, že je vždy v centre pozornosti, ale pretože aj keď asi jazdiť doska s pádlom, pred fanúšikmi a paparazzi vyzeral vyzbrojený: slnečnej pláži oblečenie a doplnky.

Navyše to nie je jediný čas, kedy na pláži vyzerala viac ako sexy a ženská. Príklady toho môžu byť nazývané nespočetné. Takže, keď uvoľnila v Thajsku, dievča ukázala svoju štíhlu postavu a ústa zalievanie formy, na sebe čierne plavky s tkanie na chrbte.

Čo povedať, ale obrázky Rihanny na pláži sú vždy nasýtené pozitívnou energiou, vnútornou silou. Jasné farby, štýlové kostýmy, neuveriteľný účes, make-up, ozdoby - to všetko pripomína skutočnú dúhu.

Rihanna v žltom plavkách Rihanna v krytom plavkách Rihanna v zelených bikinách
Rihanna v kovbojskom klobúku a plavkách Rihanna sa zaoberá paddleboardingom Rihanna pláva v bazéne
Rihanna na dovolenke v Barbadose Rihanna na dovolenke v Thajsku Rihanna na pláži v plavkách
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

87 + = 91

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

Rihanna v plavkách

rihanna v plavkách

Aktivní uživatel hvězdy sociální síť, která je známá r'n'b zpěvačka Rihanna nedávno zaslali své fotografie v plavkách opět demonstruje mnohamilionové veřejnosti (ale pouze v Instagram 40 milionů. Odebírá ní) krásné, tónovaný těla a tetování na boky a hrudi.

Rihanna v svůdném bikinách

Americká zpěvačka odpočívala se svou kamarádkou, fotografem Melissou Fordovou, která se podařilo natočit mnoho profesionálních fotografií celebrity. Takže na jedné fotografii krása Rihanna vyhříval na slunci v růžové bikiny, držící sklenku vína, na druhé straně - v sexy černém bikinách stojící uprostřed hodovní síně, nebo koupání v bazénu.

Rihanna v plavkách s otevřenou zadní částí Rihanna v růžovém bikinách Rihanna v černém bikinách
Rihanna v černých plavkách Zvodné formy Rihanny Rihanna tetování

Není divu, ale během několika hodin se jim podařilo získat více než 10 tisíc rád. Co můžeme říci, ale zpěvačka, která loni stalo první umělec na světě, jejíž tržby přesáhly hranici 100 milionů singlů., Umí překvapit publikum.

"Hot" obrázky Rihanny na pláži

Jak vaše celebrita tráví svou dovolenou? Ukazuje se, že 28letá zpěvačka miluje odpočívat na svém milovaném Barbadosu. Takže nedávno navštívila slavný karneval Kadoment Day v jasných plavkách se stylovým účesem a make-up. Ta dívka ví, že je vždy v centru pozornosti, ale protože i když asi jezdit deska s pádlem, před fanoušky a paparazzi vypadal vyzbrojen: slunné pláži oblečení a doplňky.

Navíc to není jediný okamžik, kdy na pláži vypadala celebrita víc než sexy a ženská. Příklady toho lze nazvat nespočetné. Takže když relaxovala v Thajsku, dívka ukázala její štíhlou postavu a ústa-zalévat formy, na sobě černé plavky s tkát na zádech.

Co říci, ale obrázky Rihanny na pláži jsou vždy nasádány pozitivní energií, vnitřní síla. Jasné barvy, stylové kostýmy, neuvěřitelný účes, make-up, ozdoby - to všechno připomíná skutečnou duhu.

Rihanna ve žlutých plavkách Rihanna v kryté plavce Rihanna v zelené bikinách
Rihanna v kovbojském klobouku a plavkách Rihanna se zabývá paddleboardingem Rihanna si koupí v bazénu
Rihanna na dovolené v Barbadosu Rihanna na dovolené v Thajsku Rihanna na pláži v plavkách
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 5 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: