S co nosit hnědé šortky?

s čím nosit hnědé šortky

Určitě se to stalo s každým začátkem módy - věc, kterou jsem se moc líbila, byla koupena, ale pak vznikla otázka, co a jak ji nosit. Mezi takové věci mohou být šortky a módní hnědé. Hluboká čokoláda, káva s mlékem, vojenské - barvy a styly, extrémně módní a relevantní v této sezoně. S tím, co nosit hnědé šortky, jak si vyzvednout oblečení a boty - v tom budeme teď na to přijít.

Oděvy pro hnědé šortky

Se správným výběrem soupravy hnědé dámské šortky vypadají velmi stylově. Vždy je možné najít model, vhodný pro vaše postava - šortky ve vojenském stylu, klasika, bavlny, lnu, z romantického saténové látky - pro všechny situace a příležitosti. Hlavní věc v otázce, co nosit hnědé šortky je barevná kombinace. Vzhledem k tomu, hnědé - barva není univerzální, jako klasické bílé nebo černé, oblečení by mělo být pečlivě vybráno pro to. Krásně s hnědými šortky budou vypadat béžové, krémové blůzy a vrcholy, stejně jako bílé a červené věci. Co kombinuje specifické hnědé šortky, závisí převážně na jejich odstínu, ale klasické barvy vždy platí. Vyzkoušejte také dobré hnědé šortky s bundy nebo bundy se zvířecími barvami - například leopard.

Také stojí za to věnovat pozornost struktuře šortky. Jsou-li z jednoduchého matného husté tkáně, která je klasický model, vrchol můžete vybrat vhodné - zdrženlivý pletené topy, halenky ze šifónu nebo hedvábí, bavlněné košile. Hnědé kalhoty a košile - docela dobrá kombinace, a to je možné v různých stylech: jednobarevné košile, nosí pod šortky, zdobené stylovým páskem, pomůže vytvořit klasický styl či obraz náhodný a kostkovanou košili vázaný v pase podlahy, nosí na vestě - módní nedbalý mládenec luk.

Obuv pro hnědé šortky

Výběr bot pro hnědé šortky, v první řadě by měla věnovat pozornost kombinaci barev. Boty, baleríny, boty, boty nebo sandály, můžete si vybrat přesně barvu trenýrek, nebo ladí s vrcholem - béžová, hořčice, červené. Také boty mohou být černé, ale tato možnost není vždy úspěšná, zejména v horké sezóně.

co nosit hnědé šortky 1 co nosit hnědé šortky 2 s tím, co nosit hnědé šortky 3
s čím nosit hnědé šortky 4 s čím nosit hnědé šortky 5 co nosit hnědé šortky 6
co nosit hnědé šortky 7 s čím nosit hnědé šortky 8 co nosit hnědé šortky 9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 29 = 36

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: